۲۲ نکته جهت تعیین سررسیدهای واقعی

۲۲ نکته موثر در مشخص کردن deadline
۲۲ نکته موثر در مشخص کردن deadline


تنها در یک صورت هرگز نگران بدهی‌های خود نخواهید بود؛ در صورتی که بینهایت ثروتمند باشید یا از مدت‌ها قبل فکر همه چیز را کرده باشید. در غیر این صورت باید درآمد خود را به بخش‌های متفاوتی اختصاص دهید تا در آینده با مشکلی مواجه نشوید. باور کنید یا نه تعیین یک بازه مشخص برای میزان هزینه‌ها واقعا هزینه‌های شما را کنترل می‌کند.
اما اگر سرمایه مورد نظر زمان باشد چطور؟ آیا برای زمان خود نیز بودجه‌بندی خاصی را در نظر می‌گیرید یا بدون برنامه‌ریزی مشخص، زمان خود را سپری می‌کنید؟
Deadline یا سررسید در مورد زمان معادل بودجه‌بندی در بخش هزینه‌ها است. در این حالت بخشی از روز را برای تکمیل یک کار، دستیابی به یک هدف ارزشمند یا انجام اموری که در آینده از اتلاف زمان شما اجتناب خواهد کرد، در نظر می‌گیرید.
در این حالت شما برای امور متفاوت خود یک ضرب‌العجل تعیین می‌کنید. این تاریخ مدت زمانی که برای هدر دادن یا سرمایه‌گذاری در اختیار دارید را به شما نشان می‌دهد. به خاطر داشته ‌باشید، اگر در تنظیم موعد سررسیدها با بی‌دقتی وارد عمل شوید، چیزی جز خستگی برای شما باقی نمی‌ماند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی راهکارهایی که در تنظیم هوشمندانه موعد ضرب‌العجل (deadline) شما را یاری خواهد کرد، بیشتر آشنا شوید.

برای مطالعه ادامه مطلب لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:

https://saeedkeshavarz.com/%db%b2%db%b2-%d9%86%da%a9%d8%aa%d9%87-%d9%85%d9%88%d8%ab%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%b4%d8%ae%d8%b5-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-deadline/


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *