کفش کوهنوردی Makvan مدل Lova

کفش مکوان
کفش مکوانکفش کوهنوردی Makvan مدل Lova:

مزایا و معایب :

بسیاری از کوهنوردانی که قصد تقبل هزینه بالا برای کفش سه فصل کوهنوردی در برندهای خارجی ندارند ، می توانند از کفش های مکوان، تولید کشور ایران استفاده نمایند.

اگر سه فاکتور وزن، قیمت و کیفیت را در معادله تصمیم برای انتخاب کفش سه فصل در نظر بگیریم

  • طبیعتا انتخاب این کفش به صلاح خواهد بود چرا که نمونه خارجی این کفش تقریبا سه و یا چهار برابر این کفش قیمت دارد.
  • از معایب این کفش شاید وزن تقریبا 120 گرم بیشتر آن در مقایسه با مدلهای همسان خارجی نداشتن
  • بند قفل شو اتوماتیک، خاصیت ضد آب و لژ ضخیم تر آن باشد.
  • سخن نهایی اینکه اگر جیب پرپول دارید سراغ نمونه های خارجی بروید که در کیفیت و وزن بهتر از این کفش هستند

ولی اگر فاکتور قیمت و هزینه برایتان مطرح هست و میخواهید صعودهایسه فصل و سبک زمستانی داشته باشید ، سراغ کفش های خارجی استوک و دست دوم تاریخ گذشته که هر آن احتمال کنده شدن زیره را دارند نروید. دقیقا این مدل چیزی هست که باید بخرید. وزن این کفش کوهنوردی 650 گرم بوده و زیره آن آنتی شوک است.

تجربه استفاده از این محصول :

تجربه پوشیدن این کفش توسط کوهنوردان : " قالب کفش مک وان اندکی از استاندارد اروپایی بزرگ تر می باشد و مثلا سایز 44 مکوان معادل سایز 45 کچوا می باشد , بنابراین به هنگام انتخاب این مدل نیازی به انتخاب یک سایز بالاتر نیست و اگر شماره پای شما 44 استاندارد می باشد همان سایز 44 را انتخاب کنید و نگران فضای اضافی بین انگشتان پا و قسمت جلویی کفش نباشید .

برای تست اندازه بودن کفش ابتدا بندهای کفش را به طور کامل باز کنید سپس انگشتان پای خود را کاملا به جلو هل دهید تا جلوی کفش را لمس کنند , اکنون بین پشت پا و کفش باید به اندازه یک انگشت فاصله باشد " این فاصله برای این است که به هنگام پایین آمدن از کوه انگشتان پا به جلوی کفش برخورد نکنند و آسیب نبینند " اگر انگشت به سختی وارد می شود , کفش برای کوهنوردی کوچک است ."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *