کدام کیف رو انتخاب کنم؟!

مقدمه

انتخاب کیف و خرید کیف برای خان‌ها همیشه دغدغه بوده؛ البته کلا خانم‌ها برای مهمونی یا بیرون رفتن همیشه معضل لباس و کیف و کفش را دارند و به فکر این هستند که چه لباس و کیف و کفشی را بپوشند تا ظاهری آراسته داشته باشند!

حالا چی بپوشم؟! خیلی‌هامون ممکنه این جمله را از خانم‌ها شنیده باشیم اما بیشتر خانم‌ها توی این جمله فقط به فکر لباس و کفش مناسب هستند و درک درستی از نقش و اهمیت خرید کیف در سبک پوشش خود ندارند! بر اساس وظیفه کار بر آن شدیم تا در این مقاله انواع کیف و مکان استفاده از آن‌ها را برای شما شرح دهیم.

کدام کیف را در چه زمانی استفاده کنیم؟!

اگر قصد خرید کیف زنانه دارید ابتدا بایذ بدانید که کیف را برای چه محیطی می‌خواهید؟! اهمیت استفاده از کیف تنها به دلیل کاربرد آن نمی‌باشد بلکه تکمیل کننده استایل ظاهری شما نسز خواهد بود. به همین منظور خرید کیف زنانه به دو دسته کلی رسمی و غیر رسمی تقسیم شده است که در ادامه در مورد هریم از آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

خرید کیف زنانه مناسب برای محیط رسمی

این روزها بسیاری از خانم‌ها در ادارات مشغول به کار هستند و برای داشتن ظاهری آراسته و فضای لازم برای حمل وسایل ضروری خود نیاز به خرید کیف زنانه خواهند داشت. کیف‌هایی که مناسب برای محل کار و کجالس رسمی می‌باشند چند نوع زیر و اکثرا از با جنس چرم هستند.

کیف‌های زنانه با نام Tote Bags، کیف چرم زنانه با و گاها مردانه با نام Satchel handbagsو کیف‌های با عنوان دکتری که ظاهر کیف پزشک را دارد از طرح‌های این دسته است.

خرید کیف زنانه برای محیط غیر رسمی

هنگامی که یک قرار دوستانه در کافی شاچ دارید و یا برای دیدار اقوام به مهمانی نیز دعوت می‌شود نیاز به داشتن فضایی برای قرار دادن لوازم خود در آن دارید. کیف‌های مناسب برای محیط‌های غیر رسمی نیز در دو نوع چرم و غیر چرم وجود دارند.

طرح باگت، هوبو و سادل نمونه‌ای از شکل‌های مختلف این کیف‌ها هستند.

ما در این مطلب کوتاه سعی کردیم تا شما را نسبت به محیطی که می‌خواهید در آن از کیف استفاده کنید آشنا کنیم! بنابراین برای خرید کیف زنانه حتما به محیط استفاده آن توجه داشته باشید.

منبع: چرم سورنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *