کتاب داستان اختصاصی شادینال

سال‌های نخست زندگی کودک، دوران طلایی شکوفایی ذهنی او به شمار می‌آید. بنابراین آموزش درست و مناسب در این سنین می‌تواند تأثیر بسزایی در آینده کودک داشته باشد.

همچنین قرار دادن کودک در معرض تجارب گوناگون و آموزش‌های مناسب در این دوران، سبب تسهیل و پرشتاب‌تر شدن رشد کودک در جنبه‌های گوناگون ذهنی، عاطفی، اجتماعی و جسمی می‌گردد. پدر و مادر باید با توجه به توانایی‌های ذهنی کودک در هر مرحله، او را در زمینه‌های مختلف یاری کنند و در جریان فعالیت فکری قرار دهند تا دنیای او از راه مشاهده، اکتشاف، تجربه و عمل گسترش یابد.

در این سنین کودک با چالش‌ها و موقعیت‌های جدیدی روبه‌رو می‌شود که باید بتواند به‌درستی آن‌ها را پشت سر بگذارد. ازجمله این چالش‌ها رفتن به مهدکودک یا پیش‌دبستانی برای شروع دوران تحصیل و یادگیری است. اغلب کودکان به این دلیل که شناخت دقیق و درستی از محیط آموزشی جدید ندارند، والدین را نگران و دچار مشکل می‌کنند.

تیم شادینال به‌منظور رفع این مشکل کتاب داستان‌های اختصاصی با نام کودک شما در مهدکودک، پیش‌دبستانی و یا مهد قرآنی خودش طراحی کرده است.

در این سری از کتاب داستان‌های اختصاصی، محیط آموزشی به شکلی جذاب و باب میل کودک طراحی‌شده که ویژگی­های شخصیت اصلی داستان شبیه کودک شماست. این داستان با یک ماجراجویی جذاب برای آشنا شدن با محیط شروع‌شده و در پایان داستان نیز کودک شما قهرمان داستان خودش می‌شود که این امر موجب تقویت اعتمادبه‌نفس کودکتان می‌شود.

داستان اختصاصی همان شیوه‌ی داستان‌گویی قدیمی است که بزرگ‌ترهای ما از آن استفاده می‌کردند. مثلاً هنگامی‌که ما کار درست یا اشتباهی انجام می‌دادیم برای تشویق یا تنبیه ما، برای ما داستان‌های می­ گفتند که به‌جای شخصیت اصلی آن اسم خودمان بود! بدون شک این نوع داستان‌ها تأثیر بیشتری داشت و در مواقع تشویق لذت بیشتری می‌بردیم.

تیم شادینال با تلفیق این سبک قدیمی و تکنولوژی امروزی کتاب داستان‌های اختصاصی شادینال را برای کودکان امروزی طراحی کرده است به این امید که کودکان ما آینده‌ای زیباتر بسازند.

آدرس سایت شادینال

https://shadinal.com/

کتاب داستان اختصاصی شادینال
کتاب داستان اختصاصی شادینال


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *