چگونه یک لباس عقد محضری مناسب اندام و سایز بزرگ تهیه کنیم؟؟؟

همه ی ما به خوبی می دانیم که رنگ سفید با نام عروس عجین شده است. بسیاری از عروس خانم ها ترجیح می دهند در روز عقدشان لباسی بپوشند که با لباس عروسی شان متفاوت باشد و این موضوع شامل رنگ می شود. شما همیشه می توانید در روز عقدتان از کلیه رنگ های روشن پاستیلی که حس می کنید به چهره تان می آید استفاده کنید. دقت کنید که مرسوم است لباس عقد رنگی تیره نداشته باشد. بهتر است از رنگ های بسیار روشن استفاده کنید که نمادی از روشنی هستند.

-ویژگی لباس عقد محضری

این لباس بنابر استفاده در مکان و زمان خاص مدل دوخت خاصی باید داشته باشد. لباس عقد محضری باید پوشیده و بسیار شیک باشد و جنس پارچه و معدل آن برازنده عروس باشد.

2- استایل شخصی تان برای مانتو عقد

هنگام انتخاب مانتوی عقد لازم است به خوبی با روحیات خود آشنایی داشته باشید و بدانید که استایل شما در این روز به یاد ماندنی هیچ گاه فراموش نخواهد شد. پس تلاش نکنید برای باشکوه تر به نظر رسیدن خارج از استایل و روحیات خود عمل کنید، چرا که احتمالا در آینده پشیمان خواهید شد. اعتماد به نفس داشته باشد و خودتان باشید.

3- فرم بدنی و مدل مانتو

از خوبی های خلق استایل و انتخاب لباس این است که می توان به کمک فرم های مختلف لباس ها ، استایلی را خلق کرد که اندام شما زیباتر نشان بدهد. فرم های مختلف لباس ، و بهتر است قبل از انتخاب مانتو عقد، به جزییات اندامتان توجه کنید.

فرم اندام شما نقش مهمی در برازنده به نظر رسیدن لباس های انتخابی شما دارد. بهتر است بلندی یا کوتاهی قدتان و فرم کلی بدن دقت کنید و لباس را انتخاب کنی که زیبایی های اندام شما را زیبا تر کند.

4- پیراهن عقد

پیراهن های پوشیده هم یکی دیگر از انتخاب های مناسب برای عقد محضری است. دقت کنید که بهتر است برای عقد محضری از پیراهن هایی استفاده کنید که دامن پفدار نداشته باشد. انتخاب پارچه مناسب در زیبایی پیراهن های ساده بسیار مهم است.

5-لباس عقد محضری سایز بزرگ

تهیه لباس عقد محضری سایز بزرگ یکی از دغدغه های عروس خانم ها می باشد که برای تهیه آن با مشکل مواجه می شوند. لباس تنگ برای افراد چاق مناسب نیست و اندام آن ها را درشت تر نشان می دهد.

برای افراد چاق لباس عروس آستین دار سایز بزرگ می تواند انتخاب خوبی باشد.

اگر شما اضافه وزن دارید اصلا به این معنا نیست که مجبور باشید فقط یک مدل خاص، لباس عروس بپوشید. با اعتماد به نفس نسبت به خودتان و زیبایی هاتون یک لباس عروس زیبا و مناسب که هم در آن راحت باشید و هم شیک انتخاب کنید تا در شب عروسی بدرخشید.

6- نکات انتخاب لباس برای افراد سایز بزرگ

قبل از هر چیز شما باید مشخص کنید اضافه وزن شما از چه نوعی است؟

1)آیا بالاتنه (بازوها، سرشانه، سینه ها) لاغر و پایین تنه (باسن، ران، شکم) چاقی دارید؟

2) آیا پایین تنه لاغر و بالاتنه توپر و برجسته ای دارید؟

3) آیا اضافه وزن شما در همه جای اندامتان به یک اندازه مشاهده می شود به عبارتی به صورت تپل هستید؟

طراحی و دوخت لباس عقد سایز بزرگ توسط خیاطان ماهر و ژورنال دوز صورت می گیرد و انواع مدل ها با عکس تن خور آنها موجود می باشد.

این امر مشکل عروس خانم های سایز بزرگ را حل نموده است. به راحتی می توانند مدل های درخواستی خود را برای دوخت سفارش دهند.


برای طراحی و دوخت لباس عقدتون به تناسب اندام و سلیقتون هرگونه سوالی داشتین در واتساپ بهمون پیام بزنید و پیج اینستاگرام ما به آدرس fereshtehpooshan@ را دنبال و همراهی کنید.

دوستان گرامی برای اطلاع از ادامه مطالب ما پنجشنبه با ما همراه باشید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *