#چند_تا_هشتگ

چند تا هشتگ
چند تا هشتگ

احتمالا شما هم به این فکر کردین که "چندتا هشتگ زیر یه پست بزنین، بهترین نتیجه رو براتون داره؟" البته این برای افرادی صادقه که پیج اینستاگرام یا توییری دارن که برای رشدن در حال تلاشن! این تعداد هشتگ ها همیشه گیج کننده بوده و همین امر باعث شده که متن #چند_تا_هشتگ رو براتون بنویسم.

اینو باید بدونین که زیاد بودن هشتگ ها به این معنی نیست که پست شما برای کلمات بیشتری توی اکسپلور اینستاگرام به افراد نشون میده. البته شاید اوایل کار این برای شما این روش کار بکنه، ولی چون این نرم افزار برای نشون دادن پست هایی که احتمالا کاربرها، ازونا خوششون میاد، از الگوریتم های هوش مصنوعی استفاده می کنه، سریعا به این رفتار شما عادت می کنه و حتی بعد از یه مدت به همون چندتا هشتگ مرتبطتتون هم عکس العملی نشون نمیده!

پس لازمه اول از همه اصول دیجیتال مارکتینگ رو بدونید، حتی اگه دارین خیلی ریز و اروم روی پیجتون کار می کنید که مخاطبای بیشتری رو جذب کنین! بعد که این اصول رو یاد گرفتین، می تونین برای محتوای پیجتون زمان بزارید و واقعا این سوالو بپرسین که آیا خود من حاضرم این پیجو دنبال کنم؟ چه دستاوردی داره یا چه چیزی داره که برای "من نوعی" می تونه جالب باشه؟ ازین ها که بگذریم، بعد که یه محتوا خوب تولید کردین، حالا وقتشه که براش هشتگ انتخاب کنیم!

هشتگ
هشتگ

شاید براتون جالب باشه که بدونید تحلیل داده های توییتر نشون داده که اگه بیشتر از 2 تا هشتگ استفاده کنین، میزان اینگیجمنت با اون پست حدود 17درصد، کاهش پیدا می کنه! پس کلا اینکه 20 تا هشتگ پشت سر هم ردیف کنین رو به طور کل از ذهنتون بیرون کنید. 2 یا 3 تا از بهترین هشتگ هایی که میتونین رو پیدا کنید و آخر پستتون ازش استفاده کنین. برای پیدا کردن بهترین هشتگ ها هم میتونین سرچ کنید ببینید که کدوم هشتگ ها پر کاربرد ترن یا چیزی که تو نظرتون هست، اصلا توسط افراد دیگه سرچ شده یا نه! بعضی وقتا برای بهتر دیده شدن حتی لازمه که یه کمپین راه بندازین! بله خود شما، هرکس میتونه یه کمپین موفق راه بی اندازه فقط باید به اندازه کافی اطلاعات داشته باشه. برای همین بهتون توصیه میکنم که "دیده شدن با کمپین هشتگ برای اینستاگرام" رو بخونید و بدونید شما هم میتونین کسب و کار یا پیجتون رو گسترش بدین.

hashtag
hashtag

در نهایت هم برای اینکه پیجتون رشد بکنه، نیازه که تبلیغات انجام بدین. این به معنی پول خرج کردن برای دیده شدن نیست و شما می تونین با پیجایی که مثل خودتون هستن، ارتباط بگیرید و همدیگه رو پروموت کنین. خیلی شیک و مجلسی هر دو تاتون هم راضی خواهید بود! اگه هم بخواید، می تونین پول خرج کنین و خیلی زودتر به نتیجه ای که مد نظرتونه برسین. در هر دو صورت لازمه که اصول تبلیغات رو بلد باشین و بدونین چطوری پیج، خدمات یا حتی محصولتون رو عرضه کنین. برای این موضوع بهتون پیشنهاد میکنم "اصول تبلیغات در اینستاگرام؛ چگونه یک تبلیغ موثر داشته باشیم؟ " رو بخونید و نکاتی که درش گفته شده رو در نظر بگیرین!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *