چطوری روی مبل کاور بکشیم (راحل دوم)

اندازه گیری مبل با نوارمتری
اندازه گیری مبل با نوارمتری


راحل دومی که برای کاور مبل اینکه که شما روی مبل ملافه (Slipcover) بکشید.

1-مبل خود را اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که از اندازه مناسب آن را خریداری میکنید. از یک نوار اندازه گیری انعطاف پذیر استفاده کنید و طول و عرض مبل خود را از پشت به جلو و یک طرف به طرف دیگر اندازه بگیرید.بیشترین نقاط اندازه گیری شده را علامت گذاری کنید ، زیرا این حداقل سایز مورد نیاز برای مطابقت با آن است تا مبل خود را به درستی پوشش دهید.

  • بسیاری از مغازه ها کاورهایی را که عمدتا متناسب با طول مبل است، می فروشند ، اما بسته به نوع سفارشی بودن جلد شما ، بهتر است قبل از شروع خرید ، تمام اندازه گیری ها را انجام دهید.

یکی از فروشگاه هایی که خرید شما را راحتر میکند فروشگاه لمکده می باشد.

خرید یک کاور(ملافه)
خرید یک کاور(ملافه)

رنگ ، پارچه و سبکی که دوست دارید را خریداری کنید.از رنگ های ثابت و یک دست گرفته تا الگوها، گزینه های بسیاری برای انتخاب هنگام تصمیم گیری برای خرید یک کاور جدید وجود دارد.

  • بسیاری از فروشگاه های کالاهای خانگی دارای طراح های مختلفی هستند و همچنین هزاران گزینه برای انتخاب از طریق اینترنت نیز وجود دارد.
  • بسته به جایی که می توانید آن را خریداری کنید ، می توانید یک کاور با قیمت 200 تا 2000 تومان خریداری کنید.(بروز شده در تاریخ 98/12)
خرید کاور اینترنتی
خرید کاور اینترنتی

3-برای ظاهری حرفه ای تر ، یک اسلایپ(کاور) سفارشی انتخاب کنید. برخی از شرکت ها پیشنهاد می دهند برای مشتریان خود اسلایپ های سفارشی درست کنند. اگر نگران متناسب بودن با شرایط مبلی خود هستید یا اگر مبل شما ظاهری منحصر به فرد دارد، این ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد.

  • آیا می دانید ؟ یک کاور سفارشی شامل هزینه مواد ، نیروی کار و حمل و نقل کالای خواهد شد. بسته به شرکتی که استفاده می کنید ، پارچه ای که انتخاب می کنید و پیچیدگی ظاهری مبل شما ، ممکن است در هر جایی از 1500 تا 4000 تومان برای یک اسلایپ سفارشی پرداخت کنید.(بروز شده در تاریخ 98/12)

4-وقتی برای اولین بار آن را تهیه کردید ، اسلایپ خود را بشویید تا هرگونه مواد تحریک کننده از بین برود. احتمال دارد که کاور جدید شما تمیز باشد ، اما احتمالاً در طی فرآیند تولید با برخی از مواد شیمیایی نیز در تماس بوده و لازم است آن را بشورید. همیشه دستورالعمل های مراقبت قبل از شست و شوی برگه پارچه خود بررسی کنید. به طور کلی ، معمولی است که یک کاور را در آب خنک ملایم میشورند و سپس آن را آویزان کنید تا خشک شود.

  • بعضی اوقات با توجه به بسته بندی های در آن وارد شده ممکن است بوی عجیب و غریب داشته باشد و شستن اسلایپ می تواند به از بین بردن آن عطر کمک کند.
شست و شوی پارچه
شست و شوی پارچه

برای اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه کارهای ما وارد سایت شوید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *