چرا باید به کافی نت برویم؟

چرا باید به کافی نت برویم؟ این سوالی ست که خیلی ها از خودشان می پرسند و چون پاسخ صحیحی برای این سوال ندارند برای خودشان دردسرهای بزرگی ایجاد می کنند. در یک کافی نت خدمات زیادی قابل ارایه
می شود. شاید عده ای فکر کنند با وجود این همه گوشی، تبلت و .. که به اینترنت متصل هستند دیگر چه نیازی به کافی نت نیست و این تجارت را تجارتی از دور خارج شده می پندارند. جالب این جاست که اوضاع دقیقاً برعکس این طرز فکر است و روز به روز نیاز به این دفاتر خدمات رسانی محلی بیشتر و بیشتر می شود. در هر سنی و در هر شرایطی که باشید و بخواهید اقدامی بکنید اگر با یک متصدی ( متصدی با تجربه ) کافی نت مشورت نمایید شگفت زده می شوید وقتی راهکارهایی به شما معرفی می کند که می توانید با استفاده از آن راهکارها سریع تر، ارزان تر و بهتر به هدف خود برسید.

به واقع یک متصدی کافی نت بعنوان یک تسهیلگر اجتماعی ( تسهیلگر اجتماعی به معنای شخصی راه گشا و کسی که مسیری بهتر برای انجام امورات پیش پای افراد قرار می دهد ) در زمینه های مختلف می تواند، مشورت دهد.

در این سلسله مقالات به تعدادی از این خدمات می پردازیم.

ثبت نام های اینترنتی

ثبت نام های اینترنتی باید کامل و صحیح توسط متصدی مجرب انجام شود.
ثبت نام های اینترنتی باید کامل و صحیح توسط متصدی مجرب انجام شود.


لطفاً سطحی به قضیه نگاه نکنید. در ثبت نام های اینترنتی خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کنید باید دقت داشت. این که یک خط اینترنت داشته باشید و بتوانید خودتان ثبت نام تان را انجام دهید خوب است. نوشتن چند کلمه در فیلدهای خالی فرم های ثبت نام از دست اکثر ما بر می آید. اما پر کردن فرم های اینترنتی یک طرف ماجراست و طرف دیگر درست پر کردن آن فرم هاست. بارها اتفاق افتاده که به خاطر یک کلمه جا به جا در یک ثبت نام، یا گویا نبودن مفهوم آن عبارت در فرم ثبت نام افراد در ادارات به مشکلاتی برخورده اند که حسابی از آن ها زمان و هزینه گرفته است.

خیلی زیاد اتفاق افتاده است که افراد فرصت انتخاب واحدهای دانشگاهی، فرصت ثبت نام در کنسولگری سفارت کشورهای خارجی، فرصت ثبت نام برای خرید خودرو، فرصت ثبت نام برای وام ازدواج و فرصت هایی از این قبیل را به سادگی از دست داده اند. چرا؟

چون سرعت اینترنت شان کافی نبوده.

چون کد رهگیری را فراموش کرده اند بگیرند.

چون مرورگرها یا سیستم عامل در موقع ثبت نام مشکل داشته اند.

چون حجم عکس یا فرمت عکسی که باید ارسال می کرده اند با استاندارد آن سایت متفاوت بوده.

چون سرعت تایپ پایین بوده و تسلط به فرم ثبت نام وجود نداشته، وارد کردن مشخصات زمان بر شده و زمان ثبت نام به اتمام رسیده.

و ...

بسیار مشاهده شده افرادی که در ثبت نام وام ازدواج شان اشتباه هات کوچک داشته اند و پس از چند ماه دوندگی، بانک مربوطه همان یک خطای کوچک را بهانه قرار داده و از پرداخت وام جلوگیری نموده اند.

در حالی که یک متصدی کافی نت با تجربه حتی می تواند در بانکی شما را ثبت نام کند که خودتان می خواهید و یا خودش اطلاع دارد که سریع تر امور پرداخت به وام ازدواج را برای شما انجام می دهند.

بسیار برخورد داشته ایم که در هنگام ثبت نام دارایی با کوچک ترین مشکل، افراد دچار مسائل مالیاتی شده اند و ماه ها باید بین ادارات مختلف در رفت و آمد باشند تا همین مساله کوچک اصلاح شود.

در حالی که یک متصدی خوب کافی نت گزینه هایی را برای شما مطرح می کند که ..........

بارها پیش آمده که در ثبت نام های خارجی ( به زبان های مختلف ) افراد بهترین فرصت های مهاجرتی یا تحصیلی را از دست داده اند.

در حالی که یک متصدی آگاه در این زمینه می تواند شما را به کشور بهتر و شرایط بهتری برای مهاجرت و تحصیل رهنمون نماید یا حداقل شما را به مشاوران آگاه در این زمینه مرتبط سازد.

بدترین خاطرات در این زمینه را باید از افرادی بپرسید که با وجود برنده شدن در لاتاری نتوانسته اند از برگ شانس خودشان استفاده کنند، یا از افرادی که ثبت نام شان در مقاطع بالای تحصیلی دچار مشکل شده و به جای استان مورد نظر باید به استانی دیگر بروند تا بتوانند پرونده تحصیلی شان را انتقال دهند یا اصلاح نمایند.

همه این اتفاقات به این خاطر افتاده که اشخاص قبل از ثبت نام با خودشان فکر کرده اند :

چرا باید این همه پول کافی نت بدم؟؟؟

خوب پاسخ این جاست. پول کافی نت ندهید، ولی آماده پرداخت میلیون ها تومان هزنیه رفت و آمد و از آن بدتر تلف شدن زمان و باز هم از آن بدتر از دست دادن بهترین فرصت های زندگی تان باشید.


در مقالات بعدی و در ادامه همین مبحث از دیگر دلایل مراجعه به کافی نت می نویسیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *