پدیده ای به نام کسب درآمد دلاری – قسمت اول

برای اینکه درآمد دلاری داشته باشیم روش های زیادی وجود داره که مردم همیشه در صحنه هم از این ماجرا مطلع هستند و همیشه سعی می کنند بدون تحقیق و مطالعه فوری وارد اصل مطلب بشن و یک شبه راه صد ساله رو طی کنند و ...

اما در این بین افرادی هستند که از شما چند قدمی جلو تر هستند و سود اصلی رو اونا به جیب میزنن (مواظب باشید) و براشون مهم نیست که شما هم سود می کنید یا نه، حالا ما کاری با اونا نداریم و بیشتر میخوایم در مورد خودمون حرف بزنیم.

شما تو هر زمینه ای که هستید و فعالیت می کنید طبیعتا راهی هست که اونو به دلار تبدیل کنید یا مشتری غیر ایرانی پیدا کنید و کسب درآمد دلاری داشته باشید اما مطمئنا راحت نیست و نمیشه خیلی راحت این کارو انجام داد و ما هم سختی های موجود رو میدونیم و انتظار نداریم که این کار خیلی راحت قابل انجام باشه و هر شغلی متناسب با شرایطی که داره پیدا کردن مشتری عادی کار سختی هست چه برسه مشتری غیر ایرانی.

یکی از روش های کسب درآمد دلاری خرید و فروش دلار هست که این شغل در ایران به صورت کاملا سنتی و قدیمی داره پیش میره که معمولا یک روش منسوخ شده ای هست و زیاد جنبه اقتصادی نداره مگر اینکه مبلغ خیلی زیادی داشته باشید و کار اصلی شما این باشه و هر لحظه در حال خرید و فروش باشید (خرید و فروش های کلان نه هزار یا ده هزار دلار).

از آنجایی که این کار خیلی راحتی هست و شما میتونید خیلی سریع و بدون دردسر تو بازار آزاد ارز بگیرید، مردم عادی که هیچ اطلاعات و علمی در این حوزه ندارند وارد عمل میشن و خیلی راحت سرمایه خودشون رو از دست میدن یا ضرر میکنن که ضرر این افراد میره تو جیب همون کسایی که اول ماجرا گفتم دو سه قدم از شما جلوتر هستند.

ضرر شما رفتن تو جیب این افراد کار غیر اخلاقی یا خلاف نیست ولی میشه کاری کرد که این افراد هم به سود خودشون برسند (بالاخره کارشونه) و شما هم سود کنید (بالاخره سرمایه گذاشتین) .

منتظر ادامه داستان باشید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *