وست ورلد ؛ انتظاراتمان از فصل سوم این سریال محبوب چیست؟

فصل سوم سریال وست ورلد بزودی از شبکه ی HBO پخش می شود. این سریال در سال های اخیر یکی از پرطرفدارترین کار های شبکه ی HBO بوده و جایگزین بلند مدت این شبکه برای سریال بازی تاج و تخت است. این سریال که در سال 2016 شروع شد ، توانست نقد های تحسین برانگیزی را دریافت کند و تبدیل به یکی از بهترین سریال های تاریخ HBO شود.

مدت زیادیست که هواداران منتظز پخش فصل سوم سریال وست ورلد بوده اند و این انتظار صبر آن ها را لبریز کزده اما خبر ها حاکی از آن است که فصل سوم این سریال تا روز های آینده پخش خواهد شد. حال سوال اصلی این است ، چه انتظاراتی از فصل سوم این سریال داریم؟ داستان این سریال چگونه خواهد شد؟

همراه گیمینو باشید :

داستان احتمالی فصل سوم وست ورلد :

در حالی که جزئیات کمی درباره ی داستان فصل سوم سریال منتشر شده ، فصل دوم سریال با اتفاقات بسیار عجیبی پایان یافت. این پایان برای بسیاری از بینندگان آزار دهنده بود و همین باعث شد تا تماشاگران بسیاری برای آغاز فصل سوم و سرنوشت داستان مشتاق باشن. دلورس ، برنارد رو از وست ورلد بیرون آورد و به دنیای واقعی برد. حال ، همزمان با سفر این دو به دنیای واقعی ، فردی در بدن شارلوت هیل وجود دارد که نمی دانیم کیست! میو نیز به ظاهر خود را برای میزبان ها فدا کرد ، اما مشخصا او در فصل سوم باز می گردد. و در آخر داستان ویلیام که مخاطبان رو تا حد زیادی به آینده می برد.

ما در فصل سوم باید همه ی این خط های داستانی رو ببینیم. درسته که سریال قراره که وارد دنیای واقعی بشه ، اما قطعا به بینندگان چیزی بیش تر از یک بازه ی زمانی رو نشون خواهد داد. همچنین ، پارک های زیادی وجود دارند که باید به آن ها پرداخته شود مانند پارک جنگ جهانی دوم که در تریلر SDCC دیدیم و از طرفی جاناتان نولان و لیزا جوی قول داده اند که شاهد یک تغییر رادیکالب در هسته ی داستانی خواهیم بود. همچنین گزارش ها حاکی از آن است که فصل سوم 8 قسمت خواهد داشت و جاناتان نولان گفته مه داستان این سریال در فصل سوم خطی تر خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *