نمک سفره امام حسین(ع)

به نام خدا و براي خدا

براي روايت گري به همراه تعدادي از دانش آموزان دختر به مناطق عملياتي دوران درخشان و پر جاذبه دفاع مقدس به شلمچه، اروند کنار، هويزه و يادمان عمليات فتح المبين سفر سه روزه اي داشتم و در بدو ورود به اهواز، دقايقي هم ميهمان شهداء تازه تفحص شده در موقعيت شهيد محمودوند گرديديم. در اين سفر معنوي تلاش نمودم که مستمعين نوجوان خود را که بي صبرانه و کنجکاوانه، مشتاق شنيدن حماسه هاي دلير مردان دوران دفاع مقدس بودند، بر سر سفره شهداء ميهمان کنم و لذا خاطرات خود را به همراه نمکي از حماسه ي عطش حضرت ابي عبدالله الحسين عليه السلام معطر نموده و کام تشنه ي آينده سازان فرداي کشورم را با آب حيات پيروان عاشورا حسيني(ع) سيراب نمودم، هر چند که بضاعتم اندک و زبانم الکن بود.

 پس از بازگشت از سفر راهيان نور، فکر عطش حضرت ابا عبدالله(ع) حقير را بر آن داشت که موضوع رفع تحريم و حل مشکل آب آشاميدني مردم را بر اساس تفکرات ليبرالي آقاي حسن روحاني و وعده هاي کدخدا(آمريکا) مورد بررسي قرار دهم و لذا با اين سئوال به واکاوي و خوش خيالي و خوش بيني جناب روحاني مي پردازم و آن سئوال اين است؛ که در صحراي کربلا سپاه يزيد، چه زماني لغو تحريم آشاميدن آب را به فرزندان امام حسين عليه السلام اعلان کرد؟ آيا تا زماني که امام و اصحاب با وفايش به شهادت نرسيده بودند، شيطان بزرگ آن روز اجازه نوشيدن آب را به فرزند 6 ماهه امام حسين عليه السلام دادند؟! آيا شيطان بزرگ امروز(آمريکا) ترحمش بيش از شيطان بزرگ ديروز(بني اميه) است؟!

دولت ليبرال و خوشبين اعتدال بايد بداند که درصحراي سوزان كربلا تحريم آب زماني لغو شد كه سر مطهر امام حسين عليه السلام و ياران شهيدش از تن جدا گرديد و ديگر حکومت شيطاني يزيد از سوي جبهه حسيني عليه السلام تهديد نمي شد و لذا در زماني که سرهاي مقدس بر بالاي نيزه رفته و خيمه ها را به آتش کشيده اند و اهل بيت را به اسارت مي بردند، ديگر تحريم آب نفعي براي جبهه کفر ندارد و تحريم آب لغو مي گردد!!!

نتيجه آنچه گفته شد اين است، که شيطان بزرگ، همانند يزيد دوران امام حسين(ع) تنها زماني به لغو تحريم ها اقدام مي کند که نظام اسلامي از درون تهي شده باشد و انقلاب اسلامي را به اسارت خود درآورده باشد والا بازي برد-برد در منطق شيطان و شيطانک ها، بي معني، سخيف و مسخره است. متأسفانه آنهائي که کدخدائي را برازنده آمريکا دانسته اند، امروز ساده لوحانه از شيطان بزرگ و يزيد زمان تقاضاي لغو تحريم را طلب مي نمايند، که اين درخواست حقيرانه و ذليلانه با سرشت اسلام ناب محمدي(ص) و فرياد حسيني "هيهات مناالذله" ناسازگار بوده و اسلام آمريکائي هم زماني لغو تحريمها را کليد مي زند که آرمانهاي انقلاب اسلامي را درنورديده باشد!!!

شهيد آويني چقدر زيبا درد جناب روحاني را تشخيص داده اند و براي آن نسخه پيچيده اند، اين شهيد والا مقام نوشته است: «ما بايد در اطراف تمامي تعابيري كه در زبانمان وارد شده است تامل كنيم و نبايد كه اين تعبير دهكده جهاني را نيز بپذيريم. كد خداي اين دهكده كه همان ابوالهول يا شيطان اكبر است ما را به همزيستيِ مسالمت آميز مي خواند تا خود بر اريكه قدرت بماند. او جرأت چون و چرا كردن درباره ارزش هاي مقبول و مشهور اين دهكده جهاني را نيز از ما مي گيرد تا ما هر گز به ضرورت انقلاب نرسيم و اگر هم انقلاب كرديم، با اختيار توسعه يافتگي به مثابه غايت الغايات انقلاب، ناچار بار ديگر كشكول گدايي پيش كد خدا دراز كنيم تا به ما تكنولوژي لازم براي استحصال اين آرزو را عطا كند.»

والسلام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *