معرفی دو کتاب شعر کودک

به نام خدا

سلام بر شما دوستان و همراهان گرامي. مدتي بود که در زمينه ي شعر کودک فعاليت داشتم. شايد از انتهاي سال 89 به اين سمت. در حيطه هاي مختلف شعر کودک سرک کشيدم.

اخيرا دو مجموعه شعر از سروده هاي کودکانه ي من توسط معاونت فرهنگي سازمان اوقاف کشور چاپ و در تيراژ هر کدام 10هزار نسخه در سراسر کشور منتشر شده است. خوشبختانه روند سرايش، تاييد، ويراستاري، تصويرگري و چاپ و انتشار خيلي خوب و سريع انجام شد و کتابها توسط خيمه هاي معرفت سازمان اوقاف در سراسر کشور به دست مخاطبان اصلي خود رسيد. تمامي نسخه هاي چاپ اول به گفته ي کارشناس مربوطه تمام شده و اميدوارم براي چاپهاي بعدي اقدام شود.

کتاب شعر کودک مهماني سروده محمدصادق خدايي

کتاب اول مهماني نام دارد که 5 شعر کودکانه در موضوع ماه مبارک رمضان را براي مخاطب کودک دربرگرفته است. من قبل از اين در اين موضوع اثر مستقلي را نديده بودم و سعي کردم ضمن بهره گيري از نشاط و سرزندگي کودکانه در حد امکان برکات و زيبايي‌هاي ماه رمضان را براي مخاطبان کوچک خودم شرح دهم. خانم معصومه کشايي مسئوليت تصويرگري اين کتاب را بر عهده داشتند.

کتاب شعر کودک اجازه آي اجازه سروده محمدصادق خدايي

کتاب دوم من نامش هست اجازه آي اجازه که حاوي 5 شعر کودکانه در موضوع احترام به پدر و مادر است. تصويرگر اين کتاب هم خانم معصومه کشايي هستند. در مجموعه ي مهماني تلاش کردم که هنر و ويژگيهاي زيباشناسي در کنار مفهوم و محتوا قرار بگيرد به نحوي که هيچ کدام غلبه پيدا نکنند.

اميدوارم که اين دو کتاب بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند. البته چندين مجموعه ي ديگر شعر کودک نيز در مراحل مختلف صفر تا صد! در اختيار دارم که به لطف خدا به مرور وارد بازار نشر خواهد شد.


پيروز و سربلند باشيد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *