مشاوره فروش قفسه بندی هایپر مارکت

برای خرید قفسه بندی هایپر مارکت باید چه کرد؟

اولین مرحله برای خرید هر محصولی باید اول نیاز خود را بشناسیم . کاملا درست است که هیچ فروشگاهی بدون قفسه بندی نمیتواند در فروش خود موفق باشد . پس خرید قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی کاملا نیازش برای فروشگاه ها حس و احساس میشود.

اما گذر زمان همیشه باعث تغییر میشود . در مورد فروشگاه ها هم همین طور است . یک زمانی ده هفتاد بغالی بود و برای خرید مثلا کره باید میرفتیم بغالی سوال میکردیم که آیا کره دارید یا ندارید؟ چون این موضوع در زمان خودش رایج بود . اما از ده ی هفتاد به بعد سوپر مارکت ها آمدند و دیگر کسی برای خرید سوال نمیکرد و به سوپر مارکت میرفت و میدانست میتواند کالای مورد نظر خود را تهیه کند.

اما باز هم گذر زمان باعث تغیرات شده و نسل جدید سوپر مارکت یعنی همان هایپر مارکت آمده. همانطور که میدانیم در کشور ما هم چندین فروشگاه های زنجیره ای افتتاح شده و خیلی هم موفق بوده تا به امروز اما این روند متوقف نشده چرا که اگر ما به کشور های همسایه خود مثل ترکیه و یا گرجستان سفر کنیم . خواهیم دید که هایپر مارکت های زیادی هستند .

در ایران هم به همین صورت است و روند افزایش هایپر مارکت و کاهش سوپر مارکت به وضوح مشخص است . در پنج الی 6 سال آینده هم سوپر مارکت ها نمیتوانند با هایپر مارکت ها رقابت کنند و حتما عده زیادی یا تغیر شغل میدهند و یا اگر امکانات داشته باشند خود را مانند هایپر مارکت ها جلوه میدهند تا بتوانند در بازار باقی بمانند.

اما خرید و تجهیزات هایپر مارکت نسبت به سوپر مارکت خیلی تفاوت دارد . برای اطلاعات بیشتر جهت تجهیز هایپر مارکت خود با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *