سفارش گل جدید ولنتاین در تهران

سفارش گل برای روز ولنتاین

کم کم به روز ولنتاین یا همان روز عشق نزدیک می شویم و دغدغه ی همه ما انتخاب کادوی مناسب برای محبوبمان است خوب اینجاست که باید دقت کافی رو در انتخاب کادو داشته باشیم. کادویی که می توانید برای محبوبتان در نظر بگیرید می تواند یک دسته گل یا حتی یک شاخه گل باشد.

دگل جدید ولنتاین
دگل جدید ولنتاین


تاثیر گل در روز ولنتاین یا همان روز عشق

گل می تواند احساس شگفت انگیزی را به معشوقتان ارزانی دارد بطوری که معشوقتان با دیدن یک شاخه گل احساس غرور و افتخار در درونش بوجود خواهد آمد. در صورتیکه مایل به استفاده از گزینه های دیگری چون وسایل الکترونیکی، وسایل منزل و مصرفی و …  هستید بهتر است در روزهایی غیر از روزولنتاین به معشوقتان هدیه دهید .علت این امر آن است که کادوهای معمول روز ولنتاین شکلات،گل،عروسک و هدایای خاص و معنی دار میباشد.

چرا در روز ولنتاین گل هدیه دهیم؟

گل تنها هدیه ای است که هرکسی با دیدن آن به وجد می آید. انتخاب کادو بستگی به سلیقه ی شخصی دارد اما گل گزینه ای است که هرکسی آن را میپسندند.از این رو اولین هدیه ای که میتوانید برای معشوقتان برای در روز ولنتاین در نظر بگیرید گل است.

انتخاب گل در روز عشق

گل های زیادی هستند که هر کدام از آن ها بو و زیبایی خاص خود را دارند اما گزینه ای که می توان برای روز ولنتاین انتخاب کرد گل رز قرمز میباشد. می توان گفت که گل رز قرمز به گل عشق شناخته شده است  اما گل های دیگری نیز هستند که هرچند کمتر اما باز هم طرفداران خاص خود را دارند مثل: گل ارکیده(نماد تجمل و زیبایی)، گل لیلیوم(سنگینی خاصی به دسته گل می دهد)، گل زنبق(پرشور)، گل آفتابگردان(نمایانگر تابیدن عشق)، گل لاله(شور و شوق)، گل میخک(محبوب و معطر)، آلسترومریا(فداکاری و دوستی)

باکس گل شیک و لاکچری
باکس گل شیک و لاکچری


سفارش گل در سراسر ایران

در هر جای ایران که باشید فقط کافیست با مشاوران فروش ما تماس بگیرید و در ارتباط باشید تیم ما همه روزه 24 ساعته جهت پاسخگویی در خدمت شما هستند و می توانید سوالات خود با آن ها در میان بگذارید و سفارشات خود را ثبت کنید.

ارسال گل به ایران

در هر کجا که باشید می توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید و گل را به آدرس  موردنظرتان بفرستید. خیلی از دوستان خارج از کشور دغدغه ی این را دارند که در روز های خاص مثل روز ولنتاین،روز مادر،روز تولد و … چگونه عزیزانشان را خوشحال کنند ما سعی کردیم این مشکل را حل کنیم تا سهمی هرچند کوچک در لحظه های شاد و به یاد ماندنی این عزیزان داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *