دانلود قسمت ۳۲ سریال دل

دانلود قسمت 32 سریال دل
دانلود قسمت 32 سریال دل


داستان سریال دل

سریال دل یک ملودرام اجتماعی است، که این سریال ساخته دسته منوچهر هادی دارای 3 فصل می باشد. بعد از مدت زمانی و با وجود تمام مخالفت‌ها آرش (حامد بهداد) و رستا (ساره بیات) که عاشقانه همدیگر را دوست دارن به یکدیگر می‌رسند. اما در شب عروسی با دخالت‌ها و مشکلاتی که آوا خواهر ناتنی رستا برای او ایجاد می‌کند، همه چیز خراب می‌شود و آرش و رستا از هم جدا می‌شوند.


آنچه در قسمت سی و یک سریال دل دیدیم

خسرو پدر رستا با اطلاعات جدیدی که به دست می‌آورد بیشتر از گذشته به فرد تجاوز کننده به رستا نزدیک می‌شود. همچنین دیدیم که آوا سکانس آخر فیلم به آرش پیام می‌دهد و از او می‌خواهد که او را ببیند و او بعد از دیدن آرش بهبه او می‌گوید کسی در گذشته در حساب‌های دفتری دست برده پدرش اتابک بوده است که آرش حرف‌های او را بی‌ارزش و بی‌اساس می‌خواند. در ادامه دیدیم که نکیسا با بیشتر نزدیک شدن به رستا قصد دارد خود را هرچه بیشتر در دل رستا جا کند.


آنچه در قسمت سی و دو دل خواهیم دید

در قسمت سی و دو سریال دل خواهیم دید که راز چندین ساله اتابک از طرف پدر توران فاش می‌شود. رازی که باعث برهم خوردن تمامی نقش‌هایی که اتابک تا آن زمان کشیده بود، می‌شود. همچنین خواهیم دید که آرش از حرف‌های آوا چقدر ناراحت و نگران است و دائما در حال فکر کردن به حرف‌های او است. پدر رستا نیز سعی می‌کند تا بی سر و صدا نکیسا را از زندگی رستا بیرون کند.


درباره سریال دل

این مجموعه از شبکه‌های خانگی پخش می‌شود و اثر کارگردان معروف منوچهر هادی است. این سریال 30 قسمت دارد که البته در سه فصل 13، 15 و 12 قسمتی توزیع می‌شود. اکثر صحنه‌های این سریال در تهران فیلمبرداری شده است و برای 15 درصد از سکانس‌های این فیلم در شهر‌های شمال ایران فیلمبرداری شده است.


ستارگان نقش آفرین در سریال دل

حامد بهداد، کوروش تهامی، ساره بیات، یکتا ناصر، تینو صالحی، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهراوه شریفی‌نیا، ، بهرام افشاری، لیلا زارع، مهدی کوشکی، مریم سعادت، علی سخنگو، سعید راد، حمیدرضا نعیمی، سارا نجفی، محمد حسن معینی و حسین عرب


سریال دل

  • ژانر: عاشقانه، ملودرام
  • نویسنده: بابک کایدان و میثم کایدان
  • کارگردان: منوچهر هادی
  • تهیه کننده: جواد فرحانی
  • مجری: سعید خندق آبادی
  • موسیقی متن: بابک زرین
  • آهنگ شروع: رضا بهرام
  • آهنگ پایان: شهاب مظفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *