خیز کراوات دار ها

چند وقت پیش نوشته ای در ویرگول منتشر کردیم با عنوان کسب درآمد از اینترنت ، زهی خیال باطل ودر ان سعی کردیم که بیشتر مسائل مربوط به افرادی که سعی دارند با ساخت ویدئو های آموزشی و آموزش ها و... افراد را گول بزنند که میتوانند بدون دانش و تجربه و... به کسب درآمد از اینترنت بپردازند.البته میشه ها !!! به طور مثال فیشینگ و.. ولی خب مسئله اینجاست که انها معتقد هستند که روش هایی که به فراگیران خود آموزش میدهند کاملا حلال و قانونی و سریع هستند اما باز نیز زهی خیال باطل ،دوستان عزیز منظور ما این نیست که نمیشود درآمد از اینترنت داشت ، منظور این است که به ان سرعتی که انها میگویند نیست و همچنین بدون دانش و تجربه به هیچ وجه شدنی نیست.مگر این که کسی بخواهد از راه های غیر اصولی به این سمت بود.

کراوات دارهای اینستاگرامی
کراوات دارهای اینستاگرامی


کراوات دارهای اینستاگرامی

چندی پیش در اینستاگرام به پست هایی برخورد کردم با این موضوع که چگونه روزی 15 میلیون درآمد از اینترنت داشته باشیم ?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️

در کمال تعجب ، انگشت به دهان مانده بودم.برام جالب بود که وقتی کامنت های این پست رو چک میکردم همه هم راضی بودن و همه درآمد های انچنانی گیرشان آمده بود ???

کمی که نحقیق کردم دیدم بعلهههه جدیدا همه مانور ها روی اینستاگرام شده است.دوستان عزیز خیلی زیاد هستند افرادی که در اینستاگرام و با کار با شبکه های اجتماعی تونسته اند محصولات مختلفی را کاملا قانونی و حتی غیر قانونی (مثل سایت های شرط بندی) به فروش برسانند و درآمد خوبی نیز کسب کنند.اما چطور و با چه منطقی یک روزه !!! اونم با جیب خالی !!! قاعدتا با جیب خالی نه میشود یک پیج ا زود بالا اورد و نه ... بعد هم قرار دادن مطالب و ویدئو در اینستاگرام نیازمند یکسری حداقل اطلاعات فنی میباشد.به طور مثالب کار با فتوشاپ و افترافکت و.. برای سخت تصاویر و ویدئو هایی که باعث جذب کاربران شود.

نکته آخر

دوستان عزیز در اینستاگرام میتوان درآمد زیاد داشت ولی به این نکته توجه کنید که شما نیاز دانش فنی خواهید بود برای مثال باید کار با ابزار های ویرایش و ساخت تصاویر و ویدئو را آموخته باشید و همچنین با استفاده از تجزیه و تحلیل محتواهایی که میتوانند بیشترین بازدید را برای شما به ارمغان بیاورند یک صفحه اینستاگام را محبوب کنید و در ان صفحه با استفاده از فروش محصول یا گرفتن تبلیغات از سایر افراد به کسب درآمد برسید.

موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *