خنده دار اما وحشتناک

فقط بخوانید اما نخندید این دموکرات ها حالشان اینچنین است که بنا ها به نجار ها رای میدهند تا نجار ها در باب پزشکی قانون گذاری کنند اما ان وقت پزشکان چه کنند یا چه میکنند که نجار ها در مورد حرفه انها با استناد به رای بنا ها در حال قانون گذارین خب راه سازی که نمرده است پزشکان گرامی در مورد چگونه و از کجا به کجا راه بزنیم راه جاده باشد یا راه اهن و از این گونه مسائل معمارو نقاشو مغازه دار درمورد علت و نوع برخورد با سوانح هوایی قلم فرسایی میکنند و هوا نوردان با اعتماد به قانون گذاران نقاش و بنا پرواز میکنند.

جالب است یک پزشک متخصص چشم هرگز یک قلب را جراحی نکیکند و تاکنون دیده نشده در باب ریه نظر بدهد اما بسیاری از پزشکان دیده شده که در مورد امر مهم و تخصصی اقتصاد یا فرهنگ نظر داده اند البته نه اینکه بی فرهنگ باشند و نظر ندهند بلکه فرهنگ هم راه و چاه دارد و خودش تخصص است.

چه کسی فرزند خود را درمان میکند بدون داشتن دانش پزشکی؟خب تغریبا هیچ کس اما بسیاری از افراد جرات میکنند به دولتی رای بهند که قرار است از دل ان وزیر بهداشت بیرون بیاید حال سوال اینجاست که ای برادر و خواهر ایا تو از درمان میدانی که به وزیر درمان رای دادی؟اصلا میدانی درمان را با چه د ای مینویسند حال دیگر جاهای دولت بکنار اقتاد و صنعت و دفاعش بکنار . رای دادن خنده دار است و شکلی از جنون .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *