خط تذبذب تا جریان نفوذ!

بسم الله الرحمن الرحيم

خارج از مرزها با توجه به نگاه و فضاي رسانه اي حاکم بر آنجا، ديد غريبي به ايران اسلامي دارند!

ساخت نگاه و معرفت صحيح نسبت به انقلاب اسلامي يکي از وظايف اساسي وزارت خارجه کشورمان مي باشد.

در اين دو سال و اندي در حاليکه وزارت خارجه تقريبا تعطيل شده بود و در حال مذاکرات فشرده اي با 5+1 و مخصوصا آمريکا بود، اتفاقات مضري در فضاي عمومي براي کشورمان افتاد که رهبري معظم انقلاب برخي از آنها را تبيين نمودند!

رهبر انقلاب در تبيين ضررهاي ناشي از مذاکره با آمريکايي ها افزودند: «اين کار ما را در افکار عمومي ملت‌ها و دولت‌ها به تذبذب متهم مي‌کند و غربي‌ها با تبليغات عظيم خودشان، جمهوري اسلامي را دچار انفعال و دو گانگي جلوه مي‌دهند.»

وظيفه وزارت خارجه خميني

پس از قبول و تاييد ضمني گزارش آژانس توسط مذاکره کنندگان، فضايي جديد و مضاعف بر عليه ما ايجاد گشته است که ايراني ها دروغگو هستند و دنبال کشتار ملتها با بمب اتم بوده اند و نميتوان به آنان اعتماد داشت!

در حاليکه نامه دوم رهبري فرزانه انقلاب به جوانان غربي ارسال گرديده، بخشي از اين فضاي بد را آقايان مدعي تدبير با قبول اتهامات کذايي به کشور تحميل نموده اند! چقدر بد است مسئولي نفهمد که چه ميکند و کدام راه را ميرود!

اگر ما دائما در طول مسير با اسناد، احکام و قضاوت‌هايي مواجه مي‌شويم که بخشي از آن را ظالمانه مي‌دانيم و ضمني قبول ميکنيم، پس چرا اين همه امتياز تقديم طرف مقابل کرده‌ايم؟ امتياز داده‌ايم که چنين نتايجي به دست بياوريم؟ اساسا چه نيازي به معامله سياسي با طرفي هست که ذره‌اي موضع خود را تعديل نکرده و سرسختانه به راه خود مي‌رود؟

آيا اين خط تذبذب و ديپلماسي مردد با پروژه نفوذ ارتباطي دارد؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *