خطر اعتدالیون بیشتراز اصلاحیون

به نام خدا و براي خدا

عملکرد جريان اعتدالدر مدتي که قدرت اجرائي کشور را در دست گرفته تفاوتي قابل توجهي با مواضع اصلاح طلبان داشته و دارد. تفاوتو عملکرد اعتداليون نسبت به اصلاح طلبان در اين است که جريان اصلاح طلب بدون اينکه نفاقي بورزد و نقاب بر چهره بزند در مقابل رهبري جامعه مي ايستند و در نامه معروف سرگشاده خود که بيش از صد نفر از نمايندگان مجلس ششم آن را امضاء کرده بودند، نوشيدن جام زهر را به رهبري جامعه پيشنهاد مي کنند و به صراحت اعلام مي نمايند که افکار امام را بايد به موزه ها سپرد!، اما جريان اعتدالدر حوزه نظري خود را تابع و پيرو رهبري نشان مي دهند ولي در حوزه عمل، منافقانه به تحريف سخنان رهبري مي پردازند. جريان اعتدال لايحه عليه دين و اعتقادات مردم به مجلس نمي فرستد اما در عمل، شرايط حمله به دين و اعتقادات ملت را فراهم مي کند.

جريان اعتدالبراي رسيدن به اهداف ماکياولي، با نفاق پيچيده به تحريف عاشورا و قيام حسين ابن علي(ع) بر مي خيزد و مي گويد: "از کربلا و امام حسين(ع) درس مذاکره را آموخته است."جريان اعتدال منافقانهدر تلاش است، که سخنان انقلابي امام خامنه اي را در ظرف ديپلماسي ليبرالي خود ريخته و بر اساس ذائقه کدخدا(آمريکا) به تحريف و تفسيرآن بپردازد!

براي اينکه راه حضرت امام به فراموشي سپرده نشود، بارها شاخصه هاي اسلام ناب محمدي صلي الله عليه و آله و سلم بر زبان آن پير سفر کرده جاري شد و شاخص آن را "اسلام فقراي دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازيانه خوردگانِ تاريخِ تلخ و شرم‌آور محروميتها"، ولي جريان استحاله شده اعتدال، منافقانه قصد آن دارد که اسلام رحماني را جايگزين اسلام ناب محمدي صلي الله عليه و آله و سلم نمايد.تت

ملت عزيز ايران بايد بدانند، که اسلام رحماني همان اسلام انجمن حجتيه، اسلام اشرافيت، اسلام ابوسفيان و در يک کلام اسلام آمريکائي است که جريان اعتدال  به بزک کردن آن مشغول است و لذا مي شود نتيجه گرفت که خطر جريان نفاق اعتدال، بيش از جريان اصلاحات آمريکائي است

استکبار جهاني در فتنه هاي 78و88 به نتيجه دلخواه خود مبني بر تغيير سياسي نظام اسلامي دست نيافته و لذا آمريکا از طريق اجراء برجام با حمايت از جريان غربگرا و فتنه گر، که در بدنه دولت اعتدالرسوخ نموده اند،بدنبالريل گذاري تغيير سياسي-فرهنگي نظام اسلامي است و جريان اعتدال با عبور از انديشه هاي امام و رهبري و با خوشبيني افراطي به کدخدا(آمريکا)، منافقانه به تحريف و استحاله نظام اسلامي برخاسته و مسئوليت اجراء اهداف شيطان بزرگ را دانسته و يا ندانسته بر عهده گرفته است!!!

جريان خطرناک اعتدالبراي رسيدن به اهداف خود به تحريف مقدسات و ناموس شيعه مي پردازد و آن را وجه المصالحه با آمريکا قرار مي دهد، گويند؛ روضه خواني رفته بود بالاي منبر و گفته بود که حضرت عباس سوار بر ذوالجناح... مستمعي به او گفت: آقا، ذوالجناح اسم اسب حضرت امام حسين(ع) بوده نه حضرت عباس! روضه خوان هم بلا درنگ گفته بود؛ تو اگر موتور داشته باشي نميدي داداشت يه دور بزنه!؟ 

والسلام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *