حداقل هزینه برای پیانیست شدن چقدر است ؟

شاید این روزها اینقدر سردرگم مشکلات زندگی شده اید یا به دنبال تامین مسائل مادی هستید که از بسیاری از علاقه مندی های خود جا مانده اید ! بسیاری از ما در روزمرگی های خود گاها غرق می شویم و فراموش می کنیم که کمی هم زندگی کنیم. نوازندگی سازهای مختلف در سبک های مختلف از جمله مواردی است که در زندگی بسیاری از افراد همچون یک آرزو یا هدف فراموش شده باقی می ماند. در این بخش می خواهم به شما بگویم که رسیدن به آن نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری روی خود شماست. هر چه به سلامت ذهن خود اهمیت دهید و روحیه خود را تقویت کنید زندگی شما در تمام ابعاد سریعتر و بهتر رشد خواهد کرد. پس این مسئله مهم را هیچ وقت دست کم نگیرید.

نوازنده شو

همه ما در طول زندگی حداقل آرزوی نواخت یک ساز را داشته و داریم. در این میان افرادی هستند که این اشتیاق در آنها بیش از سایرین است و به هر نحوی شده بهای آن را پرداخت می نمایند و برخی دیگر هم از آن عبور می کنند. اما نوازندگی نه تنها یک عمل مفرح بلکه یکی از نیازهای روحی است که تاثیر مثبت بسیاری در بازدهی و عملکرد روزانه ما دارد.درست مثل سفر کردن !

هزینه های آموزش پیانو

در اروپا هزینه‌ی یادگیری پیانو بین ۴۰ تا ۶۰ دلار به ازای هر ساعت متغیر است و همین قیمت در ایران در زمان گردآوری این مقاله محدوده‌ای معادل ۵۰ هزار تومان تا ۱۷۰ هزار تومان دارد.

هزینه های خرید لوازم جانبی و ساز برای پیانیست شدن مسلما در مقایسه با سایر سازها بالاست، اما در حال حاضر می توانید ساز و تجهیزات مورد نظر خود را به صورت قسطی از سازکالا تهیه کنید!

در ادامه توصیه می کنیم که این مقاله سازکالا را در ایسنا مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *