جوانان، ابزار قدرت!

به نام خدا و براي خدا

کانديداهاي رياست جمهوري و مجلس شوراي اسلامي در گرماگرم تبليغات انتخاباتي بر روي قشر جوان و فعال کشور متمرکز مي شوند و پسم از موفقيت و در دست گرفتن کرسي مسئوليت، تلاش مي کنند، ذائقه جوانان را به بازي گرفته و از آن طريق ماندن خود را در قدرت تداوم بخشند و لذا در مناسبتهاي مخلتفي که با جوانان کشور مواجه مي شوند، سعي وافري دارند که از زبان جوانان بدون اينکه عملي در پي آن باشد، سخن برانند و دولت اعتدال هم بر همين دايره تمرکز کرده است.

پس از برجام عده اي از مردم و جوانان با پروپاگاندا سازي دولت اعتدال به خيابانها آورده شدند و مردم فکر مي کردند که مشکل بيکاري و رکود اقتصادي با عملياتي شدن برجام حل مي شود و لذا در خيابانها و محافل به جشن و شادي پرداختند و حتي از نيم تنه(تنديس) جناب ظريف الممالک رونمايي کردند و خبر از حل مشکلات دادند، وليکن استراتژِي لبخندهاي مُضحکانه و نابجا، نه تنها گره اي از مشکلات اقتصادي باز نکرد، بلکه شاهد افزايش قيمت دلار آمريکا و کاهش قيمت جهاني نفت بوديم.

در واپسين روزهاي سال 93 آقاي طيب‌نيا وزير اقتصاد و دارايي اينگونه نويد داد و گفت: «اميدواريم سال 94 را با شرايط متناسب و با ثبات در بازار سرمايه شروع کنيم. سال 94 را سال خيلي خوبي مي‌بينم و اميدوارم بذرهايي که در سال 93 کاشته شد، در سال 94 به ثمر بنشيند».

چقدر خوب مي شد که دولت و آقاي طيب‌نيا در جمع مردم حاضر مي سدند و پاسخ مي دادند، که چه بذري کاشته اند، که جوانه هاي آن هنوز روئيده؟! شما که بذري نکاشته ايد، بلکه کدخداي جناب روحاني(آمريکا) نشاء خبيثه را نشانده، که شايد جوانه بزند و مشکل آب آشاميدني مردم حل شود؟! بايد به دولت تزوير و رکود متذکر شد؛ آيا موضوع افتضاء شير دال قلابي آمريکا را در اولين سفر جناب روحاني به آمريکا فراموش کرده ايد، که امروز منتظريد تا "درخت خبيثه برجام" ثمري داشته باشد؟! ا

"درخت خبيثه برجام" اين روزها از سوي کشاورز متقلب آن يعني آمريکا، مرتباً به انواع علفهاي حرز آلوده مي شود و در اين راستا باراک اوباما رئيس‌جمهور آمريکا در روز جمعه مورخ27 آبان 94 قانوني را امضا کرد که با اجراء آن، "اتباع 38 کشور عمدتاً اروپايي در صورتي که به ايران و چند کشور ديگر سفر کنند، بايد براي ورود به آمريکا ويزا بگيرند." اما جان کري، وزير امور خارجه آمريکا بلا فاصله براي فريب طرف ايراني، در نامه‌اي به جناب ظريف مي نويسد: «که دولت آمريکا با استفاده از همه ابزارهاي در اختيار خود اجازه نمي‌دهد اين قانون مانعي براي منافع اقتصادي ايران ايجاد کند.»

با تأسف فراوان در صدا و سيماي کشورمان شاهد بوديم که آقاي عراقچي نامه جان کري را تعهد حقوقي دولت آمريکا مي خواند، که اين سخن برخلاف قانون مصوب مجلس و اختيارات رئيس جمهور آمريکا است و لذا پرده ديگري از تزوير و دروغ دولت اعتدال را در روز روشن و در سيماي جمهوري اسلامي شاهد بوديم!

والسلام 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *