جزیره‌ سنت لوسیا

جزیره‌ سنت لوسیا با سواحل زیبا، باغ‌های شگفت‌‌انگیز و جاذبه‌های گردشگری و تاریخی فوق‌العاده همچون منطقه تاریخی لاتیوسی بتری، کلیسای جامع بتری و همچنین تپه شانس سالیان سال است که گردشگران و بازدیدکنندگان بسیاری را به سوی خود جلب می‌کند.

جزیره سنت لوسیا که به جزیره عاشقانه ها شهرت دارد با داشتن سواحل زیبا، شن‌های سفید و آب‌های کریستالی و انجام تفریحات دریایی مانند غواصی و شنا در بین گردشگران به بهشت روی زمین تبدیل شده است. اگر با تور سنت لوسیا به کاستریس سفر کردید حتما از بهترین تفریحات این جزیره که شامل گشت‌و‌گذار در جزیره و منطقه تاریخی لاتیوسی بتری، کاوش در اقیانوس اطلس و بازدید از موجودات متنوع دریایی می‌شود را از دست ندهید. منطقه تاریخی لاتیوسی بتری یکی از دیدنی های سنت لوسیاست که بسیار پرطرفدار است و امروزه در بخش قدیمی پایتخت این کشور یعنی کاستریس قرار دارد.

از دیگر دیدنی های سنت لوسیا می‌توان به آبشارهای الماس، کوه‌های آتشفشانی پیتان، جزیره کبوتر، کوه گراس و چشمه گوگرد اشاره کرد که دیدنشان در این جزیره رویایی تماشایی است. جنگل بارانی باریلو و مرداب بویس دورانج، فضای بسیار زیبا و لذت‌بخشی را برای علاقه‌مندان به طبیعت فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *