تراژدی سینمایی شیوع کرونا

همه ما می دانیم که با ویروس کرونا باید به خانه هایمان پناه ببریم و بازکمتر کسی ارتباط داشته باشیم اما اگر کمی دقت کنید به این نتیجه می رسید که تمام این اتفاقت مثل نوعی فیلم علمی تخیلی اتفاق افتاده.

شروع، شیوع

اگر یادتان باشد با به اتمام رسیدن سال نوی چینی ویروس کرونا در چین شیوع پیدا کرد و به همین خاطر توریست هایی که در جشن سال نو شرکت کرده بودند به ویروس آلوده شدند و آن را به کشور خودشان بردند. یعنی دقیقا همان اتفاقی که در فیلم ها اتفاق می افتد، ویروسی کشنده که سازنده ای ناشناس دارد در یک اجتماع بین المللی شیوع پیدا می کند و هر فرد آن را به کشور خودش می برد و ویروس در کل جهان شیوع پیدا می‌کند.


کرونا، یا پیام؟

شاید هم کرونا فقط و فقط برای این شیوع پیدا کرده که به ما بگوید: انسان‌ها موجوداتی نیستند که وجودشان حیاتی است و جهان بدون ما هم به چرخش خودش ادامه می دهد و ما انسانها به خاطر اینکه نمی توانیم در خانه امان بمانیم، هزاران کشته می دهیم!

شاید هم یک پاکسازی عظیم

البته این موضوع را هم نباید فراموش کنیم که آلودگی ها بسیار کمتر شده اند و زمین در حال کشیدن نفسی با خیال آسوده است. شاید هم طبیعت می گوید:«بیای بیرون، دیگه بر نمی گردی تو!»

خلاصه، باید بگویم که این ‌ویروس در زمان حال وحشتناک است و احتمالا در آینده بجای سرماخوردگی، کرونا خوردگی باشد!ممنون میشم که یدونه❤️ به متن کوتاهم بدید😊

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *