تحصیل در فنلاند با اپلای باما

تحصیل در فنلاند جزو اولویت‌های افرادیه که قصد تحصیل در خارج را دارن. فنلاند جزو مهم‌ترین حوزه‌های تحصیلی در اروپا، هست. اگه شما هم قصد تحصیل در فنلاند را دارین و در مورد پذیرش تحصیلی این کشور، اطلاعات لازم را دارین با ما همراه بشین.

فنلاند، یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های آموزشی دنیا را داره. دانشگا‌های این کشور در سطح جهان، اعتبار بالایی دارن. جالبه بدونین هزینه تحصیل توی این کشور از خیلی از کشورهای اروپایی، کمتره.

تحصیل توی این کشور را می‌شه به دو بخش تقسیم کرد۱-تحصیل در دانشگاه‌ها به صورت آموزشی و پژوهشی۲-تحصیل در دانشگاه‌های علمی کاربردی و پلی تکنیک این کشور که بر پایه اشتغال طراحی شده. تحصیل در این کشور به زبان انگلیسیه و از مقطع لیسانس تا دکترا را در بر می‌گیره.

مزایای تحصیل در فنلاند

با تحصیل توی فنلاند، می‌تونید تحصیل در بهترین دانشگاه‌های جهان را تجربه کنین. تحصیل به زبان انگلیسیه و بعد از فراغت تحصیلی جهت کار می‌تونین ویزا بگیرین. شهریه‌های پایین دانشگاه‌های فنلاند نسبت به کشورهای اروپایی دیگه، امکان کار در حین تحصیل، فرصت‌های شغلی مناسب، بورسیه‌هایی که به دانشجویان ارائه می‌شه از دیگر مزایای تحصیلی این کشور هست.

تحصیل کارشناسی در فنلاند

تحصیل توی مقطع لیسانس در دانشگاه‌های فنلاند چهار ساله ساله. تحصیل توی این مقطع به زبان سوئدی و فنلاندی به دانشجو ارائه می‌شه. برای ورود به این مقطع تحصیلی، باید توی آزمون ورودی دانشگاه‌ها شرکت کنین. تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه‌های فنلاند به زبان فنلاندیه. پس دانشجو ملزمه مدرکی ارائه کنه که تسلط وی به زبان فنلاندی را ثابت کنه.

تحصیل مقطع مستر در فنلاند

تحصیل مقطع مستر توی فنلاند در مدت ۲ ساله. این مقطع به زبان انگلیسیه. داشتن مدرک لیسانس با نمره بالاتر از ۱۵ و مدرک زبان انگلیسی ۶.۵ در این زمینه، لازمه. برای تحصیل مقطع مستر توی فنلاند باید شهریه بدهید. شرایط تحصیل هم‌زمان با کار در این مقطع فراهمه و دانشجو اجازه ۲۵ ساعت کار در هفته را دارده.

توی این مقطع، محدودیت سنی خاصی در نظر گرفته نشده. با این حال فاصله سال‌های فارغ‌التحصیلی از لیسانس تا ورود به مقطع مستر نباید از ۵ سال بیشتر شده باشه. مقطع مستر فنلاند حدود ۱۰ الی ۱۵هزار یورو شهریه داره. برا پرداخت این شهریه، شرایطی فراهم شده است که دانشجو می‌تونه شهریه‌اش را توی چند قسط، پرداخت کنه.

https://applybama.com/studying-in-finland-with-applybama/

تحصیل مقطع PHD در فنلاند

تحصیل مقطع PHD در فنلاند، حدود ۳ الی ۴ساله. این مقطع به زبان انگلیسیه. مدرک مستر مرتبط به رشته تحصیلی، معدل بالاتر از ۱۶، مدرک آیلتس۷ و ارائه یک پروپوزال قوی شرط ورود به این مقطعه.

امیدوارم این مطالبی که در باره فنلاند گفته شد، به شما کمک کنه که انتخاب بهتری داشته و موفق باشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *