تحصیل در دانمارک با اپلا باما

تحصیل در دانمارک، متقاضیای زیادی داره. دانشگاه‌های دانمارک با سایر موسسات علمی جهان در ارتباطن و توی تحقیقات جهانی مشارکت دارن. این ویژگی سیستم آموزشی دانمارک سبب شده که از دانش نو و به روز در سطح جهان برخوردار باشه. تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی هست. این خصوصیت تا حدودی راه را برای شما باز می‌کنه که جذب این کشور بشین. جالبه بدونید اگر تابعیت اتحادیه اروپا را داشته باشین، می‌تونید رایگان در دانشگاه‌های دانمارک تحصیل کنید. اونایی هم که اقامت دائم دانمارک را دارن، اجازه تحصیل رایگان بهشون داده میشه. دانشگاه‌های دانمارک، محدودیت سنی ندارن. اما اگه قصد اپلای رشته پزشکی را دارین بهتره سنتون کم باشه.

تحصیل کارشناسی در دانمارک

برای اپلای دانشگاه‌های دانمارک توی این مقطع، ارائه مدرک زبان انگلیسی ضروریه. مدرک مهارت زبان آلمانی یا دانمارکی هم می‌تونه شما را یاری کنه. بهتره بدونید که بدون ارائه مدرک زبان، نمی‌تونین وارد دانشگاه‌های این کشور بشین.

پذیرش تحصیلی شما را باید موسسات ارزیابی دانمارک EVA تایید کنه اعتبار عمومی داشته باشه. توی این مقطع باید تمکن مالی خودتون را ثابت کنین. وارد شدن به این مقطع، برای دانشجویان خارجی با شهریه هست. بنابراین باید ثابت کنین توانایی هزینه‌های تحصیل و زندگی خودتون را دارین. بهتره بدونین دانشجو در هنگام ثبت نام باید شهریه ترم اول خودش را بده ثابت کنه که برای ترم‌های بعد هم توانایی مالی پرداخت شهریه را داره.

پذیرش تحصیلی مقطع مستر در دانمارک

برای اپلای مقطع مستر دانشگاه‌های دانمارک، نیازی به آزمون ورودی ندارین. پذیرش این مقطع طبق معدل دوره لیسانس و تایید اساتید، هست. داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس با نمره ۶.۵ برای این مقطع ضروریه است.

توی مقطع مستر در دانشگاه دانمارک، اجازه کار در مدت زمان ۲۰ ساعت در هفته را دارین. میانگین حقوق شما برای کار، بین ۸ تا ۱۰ هزار یورو به ازای یک ساعت کار هست. این میزان دریافتی می‌توانه تا حدودی از هزینه تحصیلی شما کم کنه. شهریه سالانه این مقطع توی دانشگاه‌های دولتی، در حدود ۱۰ الی ۱۲هزار دلار متغیره.

https://applybama.com/studying-in-denmark-applybama/

تحصیل در مقطع phd دانمارک

اپلای در مقطع phd دانشگاه‌های دانمارک، نسبت به مقاطع تحصیلی دیگه، متفاوته. تحصیل در این مقطع، پژوهشیه. دانشگاه‌های دانمارک در این مقطع به پژوهش اهمیت زیادی می‌دن. شرایط استفاده از بورسیه و کمک هزینه تحصیلی در این مقطع هم فراهم شده.

تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه‌های دانمارک به زبان انگلیسه. بنابراین پذیرش در این مقطع داوطلبان زیادی داره. هزینه تحصیلی این کشور در مقطع PHD بدون استفاده از بورسیه، در حدود ۱۲ الی ۳۰ هزار یورو هزینه برداره، اما با بورسیه میشه اون را کم کرد.

ما اینجا سعی کردم شرایط تحصیل توی هر سه مقطع دانشگاه‌های دانمارک را براتون توضیح بدهیم. امیدوارم مطالب به دردتون بخوره و ازشون استفاده کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *