تبلیغات در گوگل چیست؟ خوب یا بد؟

تبلیغات در گوگل یکی از بهترین تصمیماتی است که می توانید برای گسترش دسترسی مخاطبان به خدماتتان، یافتن مشتریان جدید و رشد کسب و کار خود بگیرید. گوگل ادز که پیشتر تحت عنوان گوگل ادوردز شناخته می شد، بزرگترین و پرکاربردترین پلتفرم تبلیغاتی آنلاین در جهان است و با تبلیغات در گوگل، تجارت شما می تواند به میلیون ها مشتری بالقوه دسترسی پیدا کند.

به طور قطع تمامی افرادی که دارای وب سایت هستند به گوگل و نحوه دیده شدن وب سایت و تجارتشان در موتور جستجوی آن فکر کرده اند. سریع ترین روش جهت قرار دادن وب سایتتان در بالای نتایج جستجو گوگل، استفاده از تبلیغات در گوگل است.

اگر از میزان ترافیک سایتتان راضی نیستید و به دنبال راه حلی نسبتا سریع، آسان و مایل به پرداخت هزینه برای آن هستید، تبلیغات گوگل ارزش توجه دارد.

Google AdWords
Google AdWords

از جمله مزایای تبلیغات در گوگل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· با توجه به انواع مختلف تبلیغات که گوگل در اختیار کاربران قرار داده، می توان متناسب ترین با نوع و شرایط بیزینستان را انتخاب کنید.

· نسبت به دیگر روش های بهینه سازی وب سایت، مانند بهینه سازی سئو سایت، با سرعت بیشتری می تواند شما را به نتیجه برساند. با تبلیغات در گوگل پیش از نتایج طبیعی جستجو، به چشم مخاطبان می آیید.

· در گوگل به طور روزانه 3.5 بیلیون جستجو صورت می گیرد. تبلیغات در گوگل به شما این امکان را می دهد که به بیشترین تعداد مخاطب دسترسی داشته باشید.

· با امکاناتی که گوگل در اختیارتان قرار می دهد می توانید به مخاطب صحیح دست یابید. بدین معنا که تبلیغتان را به اشخاصی نشان می دهید که حتما به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و به احتمال زیاد بر روی تبلیغ شما کلیک کرده و در وبسایتتان اقدامی انجام می دهند.

· با تبلیغات در گوگل نه تنها محصولاتتان را معرفی می کنید بلکه به نوعی برندینگ نیز انجام می دهید.

نکته مثبتی که در تبلیغات در گوگل با استفاده از پلتفرم گوگل ادز است، کاربردی بودن آن برای تمامی اقشار جامعه با هر میزان بودجه است. نکته دیگری که وجود دارد این است که تبلیغات در گوگل تنها هنگامی نتایج خارق العاده ای برایتان به ارمغان می آورد که به صورت حرفه ای و با علم کافی انجام شود وگرنه نتیجه عکس می گیرید.

از جمله آژانس هایی که در زمینه تبلیغات تخصصی در گوگل و گوگل ادوردز فعالیت دارند، ساناسل است که با تجربه زیادشان در این زمینه توانسته اند کمپین های تبلیغاتی فراوانی را به نتیجه برسانند. چنانچه قصد دو برابر کردن سرمایه خود را دارید با تیم متخصص ساناسل ارتباط برقرار کرده و تبلیغات خود را از همین امروز آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *