بهترین صندلی هواپیما کدام است؟

شاید برای عده ای انتخاب صندلی و محل نشستن در هواپیما در سفرهایشان اهمیتی نداشته و توجه چندانی نیز بخصوص در سفرهای کوتاه مدت به ان نداشته باشند.از سوی دیگر انتخاب بهترین صندلی در هواپیما برای هر شخص نیز بستگی مستقیم به اولویتها و تمایلات هر فرد داشته و با قطعیت نمیتوان یک نسخه واحدی در این خصوص برای همه پیچید!

بعضی ها بدنبال بهترین چشم انداز هستن و خب طبیعیه که این افراد باید صندلی های کنار پنجره در هر جایی بجز روی بال و یا ردیفهای آخر رو انتخاب کنن. برعکس بعضیا ایمنی اولویت اولشونه و آمار سوانح نشون داده که صندلی های نزدیک به دم هواپیما ایمنی بیشتری نسبت به بقیه جاها دارن.

اگر عجله دارید و می خواهید هنگام رسیدن به مقصد سریع از هواپیما خارج شوید، در ردیف جلو سمت چپ بنشینید اینجا همان جایی است که درب خروج قرار دارد و می توانید به محض فرود، به سرعت از آن خارج شوید.

اگر سریع ترین خدمات را می خواهید صندلی های عقب هواپیما گزینه مناسب تری است .خدمه پرواز معمولا برای پاسخ دادن به نیازهای صندلی های جلوی هواپیما تمایل کمتری دارند چون باید راه زیادی را تا جلوی هواپیما بروند!

صندلیهای ردیف جلو و کنار پنجره گزینه ایده ال برای افرادیه که میخوان بخوابن و ضمنا یه نکته خیلی جالب توجه اینکه هرچی صندلیهای هواپیما به کابین خلبان نزدیکتر باشه غذاها خوشمزه تر بنظر میرسند!

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *