بهترین سایت ها برای سفارش تولید محتوا کدامند؟

در این مطلب قصد دارم به بررسی و مقایسه بهترین سایت ها برای سفارش تولید محتوا بپردازم. اگر قصد دارید که یک محتوای حرفه ای و البته با کیفیت و قیمت مناسب برای سایت و کسب و کارتان سفارش دهید به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید. البته شاید مطلب کمی طولانی شود دلیل آن هم این است که قصد دارم تا حد امکان به طور جامع و کامل این قضیه را یکبار برای دوستانی که می خواهند از طریق سفارش تولید محتوا برای سایت و کسب و کارشان خودشان را بیشتر معرفی نمایند با ذکر جزئیات بیشتر شرح دهم. لازم به ذکر می باشد که: در این مطلب اصلا قرار نیست راجب این مسئله بگویم که اصلا محتوا خوب هست یا نیست؟ آیا تولید محتوا لازم است و اصلا آیا باید تولید محتوا کنیم یا خیر؟ یا اینکه چرا باید تولید محتوا کنیم؟

در این مطلب قرار است فقط به بررسی بهترین سایت هایی بپردازیم که هم اکنون در زمینه تولید محتوا فعال هستند و شما می توانید برای سایت و کسب و کارتان از آنها سفارش تولید محتوا بدهید. ممکن است در زمان مطالعه شما برخی از این سایت ها وجود نداشته باشند و یا اینکه سایت های جدیدتری به جمع این مجموعه سایت اضافه شده باشند. پس می توانید تاریخ نگارش این مقاله را نیز مدنظرتان قرار دهید.

بهترین سایت سفارش تولید محتوا
بهترین سایت سفارش تولید محتوا

بهترین سایت های سفارش تولید محتوا

در یکی از مقالات قبل که در ویرگول منتشر کردم تولید محتوا و همچنین شغل و کار تولید محتوا را مختصر توضیح دادم. همچنین انواع محتوا را هم معرفی کردیم و گفتیم که محتوا ۴ نوع مختلف متنی(نوشته) و صوتی(پادکست) و تصویر(عکس) و ویدیویی(فیلم) را شامل می شود. در این مقاله بیشتر تمرکز ما بر روی محتوای متنی برای بلاگ سایت ها و یا سایت اصلی و تا حدودی تصاویر می باشد. تاکید می شود که: هیچکدام از سایت ها از لحاظ اعتبار نه تایید و نه رد می شود بلکه فقط معرفی می شود. ضمن اینکه سایت های ذکر شده تا به امروز در این حوزه در رتبه های برتر هستند.

لازم به ذکر است که شماره گذاری ها صرفا جنبه نظم بهتر مطلب و خوانایی بیشتر را ایفا می کند و به هیچ عنوان نشان دهنده رتبه بندی نخواهد بود. همچنین در صورت تمایل سایر مطالب را در صفحه شخصی من در ویرگول مشاهده نمایید و جهت ارسال نوتفیکیشن برای مطالب بعدی می توانید صفحه شخصی مرا در ویرگول دنبال کنید.

تولید محتوا و نکات جالب که بهتر است بدانید

لیست برترین سایت ها برای سفارش تولید محتوا

 • ۱- وب سایت فریلنسری کارلنسر
 • ۲- وب سایت فریلنسری کاریشه
 • ۳- سایت فریلنسری انجام میدم
 • ۴- سایت فریلنسری پونیشا
 • ۵- وب سایت شهر محتوا
 • ۶- سایت فرا محتوا
 • ۷- وب سایت نویسش
 • ۸- سایت الو کانتنت
 • ۹- سایت الو محتوا
 • ۱۰- وب سایت رایتینا
 • ۱۱- سایت محتوای نو
 • ۱۲- وب سایت کپی فای
 • ۱۳- سایت پارماتیک
 • ۱۴- وب سایت لولسا
 • ۱۵- سایت ترجمیک

من سایت های معرفی شده را به ۴ دسته تقسیم بندی می کنم:

دسته اول: سایت های فریلنسری برای سفارش تولید محتوا

بهترین و مطمئن ترین سایت ها از لحاظ کیفیت و قیمت و هزینه تولید محتوا که در آن می توانید تعداد زیادی فریلنسر جهت انجام کار سفارش تولید محتوا خودتان از سطح مبتدی تا فوق حرفه ای پیدا کنید. قیمت پایین می تواند موجب شود که حداقل یکبار قلم فریلنسرهای مختلف را با هزینه ناچیز تست بزنید و با سایر سایت ها مقایسه کنید. از انجایی که سفارش تولید محتوای شما توسط یک شخص انجام می شود تمرکز روی پروژه و تولید محتوا از حد متوسط معمولا بالاتر است. نکته مثبت سایت های فریلنسری این است که علاوه بر سفارش و انجام تمام خدمات سایر سایت ها می توانید در زمینه های دیگر نیز پروژه های خود را برون سپاری نمایید.

۱- سایت فریلنسری انجام میدم

۲- سایت فریلنسری پونیشا

۳- وب سایت فریلنسری کارلنسر

۴- سایت فریلنسری کاریشه

اگر سایت دیگری می شناسید حتما در کامنت ها ذکر کنید.

دسته دوم: سایت های اختصاصی در زمینه تولید محتوا

این سایت ها معمولا تمرکز خود را روی تولید محتوا و آموزش های مربوط به آن گذاشته و به صورت کاملا تخصصی در این زمینه در حال فعالیت هستند. مزیت این سایت ها کیفیت بالا و مطلوب محتوای ارائه شده است که البته با قیمت و هزینه بالایی سفارش انجام می شود بنابراین برای دوستانی که قصد صرف هزینه زیاد ندارند مناسب نیست.

۱- وب سایت شهر محتوا

۲- سایت فرا محتوا

۳- وب سایت نویسش

۴- سایت الو کانتنت

۵- سایت الو محتوا

۶- سایت رایتینا

سایت دیگری می شناسید به ما معرفی کنید.

دسته سوم: سایت های شخصی و شرکتی برای سفارش تولید محتوا(آژانس های دیجیتال مارکتینگ)

این سایت ها معمولا خدمات دیگری نظیر طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی و ... نیز ارائه می دهند. از آنجایی که حوزه فعالیت این سایت ها نیز با تمرکز کمتری به نسبت سایت های دسته دوم بر روی تولید محتوا انجام می شود ممکن است و باز هم ذکر میکنم ممکن است با وجود داشتن تیم تولید محتوا از کیفیت پایین تری به نسبت سایت های دسته دوم برخوردار باشند.

۱- سایت محتوای نو

۲- وب سایت کپی فای

۳- سایت پارماتیک

۴- وب سایت لولسا

وب سایت بهتری می شناسید در کامنت ها معرفی کنید.

دسته چهارم: سایت های ترجمه

در این سایت ها می توانید محتوا به زبان های دیگر سفارش دهید. یا اینکه می توانید محتوای ترجمه شده از سایر زبان ها به زبان فارسی سفارش دهید.

۱- سایت ترجمیک

آیا سایت دیگری می شناسید؟ خوشحال میشویم در کامنت ها به ما معرفی کنید.

سایت کارلنسر
سایت کارلنسر

۱- سفارش تولید محتوا از سایت کارلنسر

این سایت در دسته سایت های فریلنسری قرار می گیرد. اگر چرخی در این سایت بزنید طراحی و سلیقه طراحان سایت کارلنسربرایتان رضایت بخش خواهد بود. این سایت فریلنسری در زمینه تولید محتوا حداقل برای صفحه مربوط به دسته بندی تولید محتوا عملکرد خوب و قابل قبولی داشته است. اما از لحاظ پرژه های تولید محتوا هنوز آنقدر خوب عمل نکردهاست که بتواند فریلنسرهای حرفه ای را در زمینه تولید محتوا به خود جذب نماید.

شعاری که این سایت برای خود در صفحه مربوط به سفارش تولید محتوا درنظرگرفته است:

تولید محتوا، از صفر تا صدبررسی نویسنده‌ها و متخصصین تولید محتواسفارش تولید محتوای حرفه‌ای مطابق اصول گوگل

از آنجایی که اغلب استارت اپ ها و سایت های مطرح ایرانی نمونه کپی برداری شده از سایت های معتبر خارجی هستند که بومی سازی شده است به احتمال زیاد این سایت نیز از یکی از سایت های فریلنسری معتبر خارجی الگو برداری کرده است. اما نباید این نکته را نادیده بگیریم که حتی اگر الگوبرداری هم شده باشد بخوبی پیاده سازی شده و به نظر میرسد در صورتیکه از یک استراتژی مناسبی برخوردار باشد می تواند به یکی از سایت های موفق فریلنسری تبدیل شود.

مزیت ها:

 • مراحل سفارش و ثبت پروژه تولید محتوا بخوبی و به سادگی قابل انجام است
 • طراحی ui و ux چشم نواز و زیبا

معایب:

 • تعداد اندک فریلنسرها در زمان نگارش محتوا

برای تیم کارلنسر نیز آرزوی موفقیت می کنیم. در صورتیکه از سایت کارلنسر سفارشی داشته اید در کامنت ها ذکر کنید.

سایت کاریشه
سایت کاریشه

۲- سفارش تولید محتوا از سایت کاریشه

یک سایت فریلنسری که خدمات تولید محتوا نیز ارائه می دهد. سایت کاریشه می تواند به شما در زمینه انواع مختلف محتوا از جمله متنی و ویدیویی و تصویری و گرافیکی و همچنین صوتی کمک کند. در این سایت سفارش شما همانند تمام سایت های فریلنسری توسط فریلنسرها انجام می شود و شما خودتان می توانید انتخاب کنید که کدام یک از متخصصان تولید محتوا سفارش تان را انجام دهند.

نقاط قوت سفارش پروژه تولید محتوا در سایت کاریشه:

 • انجام سفارش و پرداخت وجه با رضایت شما صورت میگیرد

نقاط ضعف سفارش پروژه تولید محتوا در سایت کاریشه:

 • عدم دسترسی مناسب به فریلنسرها قبل از ثبت نام

اگر از سایت کاریشه تاکنون سفارشی داشته اید می توانید در بخش نظرات دیدگاه خودتان را اعلام کنید.

سایت پونیشا
سایت پونیشا

۳- سفارش تولید محتوا از سایت پونیشا

یک سایت فریلنسری و میشه گفت جز اولین و برترین سایت های فریلنسری ایران به حساب میاد. در سایت فریلنسری پونیشا شما به عنوان ایجاد کننده پروزه می توانید پروژه خود را تعریف و ثبت کنید و منتظر باشید تا فریلنسرها پیشنهادات خودشان را برایتان ارسال نمایند. سپس می توانید از بین فریلنسرها هرکدام را که به نظرتان با معیارهای خودتان از لحاظ کیفی و هزینه مناسب تر باشد انتخاب نمایید. بعد از اینکه پروژه شما به اتمام رسید و توسط فریلنسر به شما تحویل داده شد و رضایت کامل داشتید می توانید وجه پرداختی را آزاد کنید تا به حساب فریلنسر واریز شود.

نقاط قوت سفارش تولید محتوا از سایت پونیشا:

 • دسترسی به تعداد زیادی فریلنسر و متخصص تولید محتوا
 • انتخاب از میان فریلنسرهای مختلف با هزینه و کیفیت مناسب
 • پرداخت هزینه پروژه فقط در صورت رضایت داشتن از پروژه
 • امتیاز بندی و امتیاز دهی برای فریلنسرها

نقاط ضعف سفارش تولید محتوا از سایت پونیشا:

 • ممکن است پروژه شما بعد از تحویل دقیقا همان چیزی نباشد که انتظارش را داشتید
 • به علت تعداد زیاد فریلنسر و کارفرما ممکن است فریلنسر پروژه شما را دریافت و برای انجام به دیگری واگذار نماید(احتمال دلالی)

اگر تاکنون از سایت پونیشا سفارش داشته اید حتما در بخش کامنت ها آن را اعلام نمایید.

۴- سایت انجام میدم ارزانترین و بهترین برای سفارش تولید محتوا
۴- سایت انجام میدم ارزانترین و بهترین برای سفارش تولید محتوا

۴- سایت انجام میدم ارزانترین و بهترین برای سفارش تولید محتوا

سایت انجام میدم نیز همانند پونیشا از اولین و بهترین سایت های فریلنسری ایرانی است که از سال ۹۲ کار خود را شروع کرده است و تقریبا در هر زمینه ای که نیاز به فریلنسر داشته باشید می توانید در این سایت پیدا کنید. یکی از این زمینه ها تولید محتوا و نویسندگی برای سایت ها می باشد که در این سایت به شما خدمات متفاتی توسط تعداد زیادی از فریلنسرهای مختلف از سطوح مبتدی تا حرفه ای و تخصصی ارائه می شود. کیفیت بالا در انجام پروژه های شما و هزینه و قیمت ارزان تر در مقایسه با سایر سایت ها از ویژگی های شاخص این سایت فریلنسری است. رابط کاربری خوب و بسیار مناسب و ux بالا به کارفرمایان و سفارش دهندگان تولید محتوا کمک می کند که بخوبی بتوانید با هر کدام از فریلنسرها ارتباط بگیرید.

تفاوت سایت انجام میدم با پونیشا در این است که شما به عنوان یک سفارش دهنده تولید محتوا می توانید سفارش خود را به تعداد زیادی (یا تمام فریلنسرها) ارسال نمایید و برخلاف پونیشا که تمام پاسخ ا را در یک صفحه مشاهده می کنید(که البته این می تواند به ایجاد رقابت میان فریلنسرها کمک کند) پاسخ هر فریلنسر تولید کننده محتوا را به صورت مجزا دریافت خواهید نمود و این به این معنی است که هیچکدام از فریلنسرها از پیشنهاد دیگر فریلنسرها اطلاعی نخواهند داشت. این قضیه می تواند مزایا و معایبی را برای کارفرما داشته باشد. همچنین می تواند مزایا و معایبی را برای فریلنسر داشته باشد. البته در این مطلب نمی خواهیم به ان بپردازیم شاید در یک مقاله جدا به معرفی سایت های فریلنسری و مقایسه آنها با هم و نقاط قوت و ضعف هر کدام پرداختم.

نقاط قوت سفارش تولید محتوا از سایت انجام میدم:

 • دسترسی به تعداد زیادی فریلنسر و متخصص تولید محتوا
 • انتخاب از میان فریلنسرهای مختلف با هزینه و کیفیت مناسب
 • پرداخت هزینه پروژه فقط در صورت رضایت داشتن از پروژه
 • سطح بندی و درجه بندی فریلنسرها از مبتدی تا حرفه ای (که البته به معنی ضعیف بودن فریلنسرها در سطح مبتدی نیست)
 • دسته بندی و موضوع بندی مناسب برای طیف وسیعی از پروژه ها

نقاط ضعف سفارش تولید محتوا از سایت انجام میدم:

 • عدم فیلتر بندی روی پروژه ها در موضوعات دلخواه(بخصوص بعد از تعداد زیادی سفارش)

آیا تا کنون از سایت انجام میدم سفارش تولید محتوا داشته اید؟ اگر جوابتان مثبت است نظرتان را در کامنت ها به ما بگویید. اگر جوابتان منفی است می توانید همین آلان یک سفارش ثبت کنید و پروژه تولید محتوای خود را برون سپاری نمایید.

در صورتیکه تمایل داشته باشید پروژه شما را برایتان انجام میدم (سفارش تولید محتوا)
۵- شهر محتوا به وسعت یک شهر
۵- شهر محتوا به وسعت یک شهر

۵- شهر محتوا به وسعت یک شهر

این سایت نیز همانند فرامحتوا و رایتینا و نویسش و اولوکانتنت و الو محتوا از جمله سایت هایی است که به صورت کاملا تخصصی در زمینه تولید محوا فعالیت می نماید. باز هم مثل فرامحتوا میتوان به انتخاب نام دامنه این سایت تبریک گفت! چراکه دامنه زیبا و جذاب و به یادماندنی را برای سایت با وجود طولانی بودن انتخاب کرده اند. در سایت شهر محتوا فاکتورهایی همانند تعداد محتوا هنگام سفارش و تعداد کلمات هر محتوا بر روی بازه زمانی تحویل پروژه و همچنین قیمت محتوا تاثیرگذار است. به عنوان مثال برای تعداد ۳۰ مقاله هنگام سفارش ۱۰% تخفیف به شما برای مقالات بطور مثال ۱۵۰۰ کلمه ای تعلق می گیرد. طبق گفته سایت سفارش حداقل ۲۰ هزار کلمه، مشمول ۱۰ درصد تخفیف حجمی می شود.

مدت زمان لازم برای انجام هر سفارشی، به تعداد محتوا و تعداد کلمات هر محتوا بستگی دارد. اگر تعداد محتوا و تعداد کلمات هر محتوا را در فرم بالا مشخص کنید، سیستم به صورت اتوماتیک مدت زمان لازم برای انجام سفارش تولید محتوای شما را محاسبه می کند و نمایش می دهد. نظم برای ما یک اولویت است. همه سفارشات بدون تأخیر تحویل داده می شوند و اکثر سفارشات زودتر از موعد آماده خواهند شد.

مزایای سفارش تولید محتوا از شهر محتوا:

 • ثبت سفارش آسان به همراه نمایش هزینه و زمان تحویل
 • امکان مشخص کردن کلیدواژه و توضیحات در فرم سفارش

معایب سفارش محتوا از شهر محتوا:

 • عدم ارائه آموزش های محتوایی برای نویسندگان دورکار خود به نسبت رقبا

اگر تا کنون از شهر محتوا سفارش محتوا داشته اید تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

۶- سایت فرامحتوا و محتوایی فراتر
۶- سایت فرامحتوا و محتوایی فراتر

۶- سایت فرامحتوا و محتوایی فراتر

یک سایت تخصصی در زمینه تولید محتوا که بدون شک محتواهای باکیفیت را در اختیارتان خواهد گذشت. اولین دلیل برای این گفته نام دامنه سایت و زمینه تخصصی فعالیت سایت در حوزه کار تولید محتوا است(شاید پیش خودتان بگویید چه دلیل مسخره ای! ولی واقعا دلیل خوبی ست). از دیگر امکانات این سایت همانند سایر سایت هایی که تخصصی روی مبحث تولید محتوا کار می کنند ارائه آموزش هایی جهت پیشرفت شما در فرآیندهای تولید محتوا در قالب پکیج های گوناگون است. شیوه طراحی سایت و نوشتار مطالب خود تا حد زیادی گویای این مطلب هست که تیم تولید محتوای خوبی وظیفه نوشتن محتواهای متنی شما را بر عهده خواهند داشت. از آنجایی که تمرکز اصلی این سایت روی محتوا می باشد قطعا می توانند محتواهای بسیار باکیفیت و البته گران قیمتی را در اختیارتان بگذارند.

در این سایت اگر نیاز به محتوایی غیر از محتوای متنی داشته باشید بازهم امکان ارائه خدمات به شما وجود دارد. تقریبا انواع مختلف محتوا را که می شناسید را در این سایت می توانید ببینید. تولید محتوای متنی و صوتی و ویدیویی و تصویری و گرافیکی و اینفوگرافیک از جمله خدمات این سایت است. همانطور که گفتیم بسته هایی نیز جهت آموزش تولید محتوا نیز وجود دارد که شاید بتواند به محتوانویسان مبتدی کمک کند.

نقاط قوت

 • به صورت تخصصی در زمینه تولید محتوا فعالیت دارد
 • طراحی جذاب سایت شما را چند دقیقه ای سرگرم خواهد کرد.

نقاط ضعف

 • در ورژن کنونی سایت اگر برای اولین بار به سایت سر بزنید برای سفارش سردرگم خواهید شد.

اگر شما تجربه سفارش تولید محتوا از سایت فرامحتوا داشته اید می توانید با ما هم به اشتراک بگذارید تا ببینیم که در عمل تیم تولیدمحتوای فرامحتوا چگونه عمل می کنند.

سایت نویسش
سایت نویسش

۷- نویسش و قدرت نوشتن

اگر من قرار باشد یک شعار برای این سایت بر اساس نام برند آن انتخاب کنم قدرت نوشتن را انتخاب می کنم. سایت نویسش نیز از جمله استارت اپ ها موفق محتوا محور می باشد که در زمینه تولید محتوای تخصصی کار خود را شروع نموده و در حال فعالیت می باشد. این سایت نیز در دسته دوم سایت هایی قرار می گیرد که من معرفی نمودم. فرم سفارش تولید محتوا در سایت نویسش در مقایسه با سایر سایت های معرفی شده کمی متفاوت و متمایزتر است. در این فرم می توانید نکات لازم در خصوص محتوای مدنظرتان را کامل در دسته بندی های متفاوت انتخاب و سفارشی کنید. می توانید تعداد کلمات و تعداد مقالات را به دلخواه انتخاب کنید. تووضیحات تکمیلی را در پایان وارد کنید. مدت زمان لازم برای تحویل سفارش را مشاهده نمایید. و امکانات دیگر.

مزایای ثبت سفارش تولید محتوا در سایت نویسش:

 • فرم سفارش تولید محتوا با قابلیت های تقریبا تمام
 • امکان ثبت رپورتاژ آگهی های معتبر
 • خدمات نویسش پلاس و استراتژی محتوا

نقاط ضعف ثبت سفارش تولید محتوا در سایت نویسش:

 • عدم ارائه خدمات تولید محتوای ویدیویی با توجه به تخصصی بودن سایت

آیا تاکنون از سایت نویسش سفارش تولید محتوا داده اید؟ در بخش نظرات پایین مطلب تجربه تان را برایمان توصیف کنید.

سایت الو کانتنت
سایت الو کانتنت

۸- الو کانتنت و محتوای دلخواه

یکی از سایت های خانواده الو ! سایتی تخصصی در زمینه تولید محتوا که جز دسته بندی دوم سایت های تولید محتوا که در ابتدای مقاله معرفی نمودیم قرار دارد. در این سایت می توانید ۴ نوع سفارش تولید محتوا را پیدا کنید. تولید محتوای متنی و صوتی و ویدیویی و همچنین تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی از جمله اصلی ترین خدمات تلید محتوای سایت الو کانتنت هست. سفارش تولید محتوا در این سایت از طریق پکیج ها و پلن هایی که از قبل طراحی و تعیین شده است صورت می گیرد.

نقاط قوت سفارش تولید محتوا از سایت الوکانتنت:

 • ارائه خدمات تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی

نقاط ضعف سفارش تولید محتوا از الو کانتنت:

 • امکان سفارش تولید محتوا به تعداد دلخواه و تعداد کلمات مدنظر بطور پیش فرض وجود ندارد

در صورتی که از قبل در این سایت سفارش ثبت کرده اید و از قلم تولیدکنندگان این سایت استفاده کرده اید می توانید در کامنت ها نظرتان را بنویسید.

سایت الو محتوا
سایت الو محتوا

۹- الو محتوا و سرعت سفارش

نام این سایت نیز گویای خیلی از چیزهاست! سایت الو کانتنت و سایت بعدی یعنی الو محتوا به احتمال زیاد در بازه های زمانی ایجاد و معرفی شده اند که مجموعه سایت های ((الو alo)) رواج پیدا کرده بودند. این سایت ها نیز به صورت تخصصی روی تولید محتوا کار می کنند که می توانند برای استارت اپ ها و کسب و کارهای حجیم مناسب باشند چرا که عموما هزینه ها در این سایت ها به نسبت سایر دسته های سایت های تولید محتوا (در ابتدای مقاله معرفی کردیم) بیشتر است. بلاگ سایت الو محتوا می تواند به کسانی که علاقمند به ورود به بازار تولید محتوا هستند کمک کند. همچنین الو محتوا در خصوص تولید محتوا اموزش هایی را به کاربران خود ارائه می دهد که میتواند به روند رشد تولیدکنندگان محتوا با استفاده از تجربیات این تیم سرعت ببخشد.

قیمت آموزش ها به نسبت رقبا کمی بیشتر است. اما بطورکلی برای آموزش هزینه و قیمت گذاری کمی سخت است.

مزایای سفارش تولید محتوا از سایت الو محتوا:

 • محاسبه قیمت به ساده ترین شکل ممکن در صفحه اصلی سایت
 • امکان ثبت رپورتاژ اگهی در خبرگذاری های بزرگ و معتبر

معایب سفارش تولید محتوا از سایت الو محتوا:

 • عدم ارائه آموزش های تولید محتوا ویدیویی (فقط کتاب)

اگر تاکنون تجربه سفارش تولید محتوا از سایت الو محتوا داشته اید می توانید با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

سایت رایتینا
سایت رایتینا

۱۰- سفارش تولید محتوا از سایت رایتینا

کیفیت بالا از مشخصات اصلی تولید محتوا از سایت رایتینا می باشد. طبیعی است که هر چه کیفیت بالاتر رود انتظار قیمت و هزینه بیشتر نامعقول نیست. یکی از استارت اپ های برتر و اولیه در زمینه تولید محتوا سایت رایتینا می باشد. در سایت رایتینا همانند اغلب سایت ها انواع مختلف ممحتوا را می توانید سفارش دهید. تولیدکنندگان محتوا متخصص و با تجربه در این زمینه به شما کمک خواهند نمود. سایت رایتینا از سایت های دسته دوم می باشد و به صورت کاملا تخصصی در زمینه تولید محتوا و آموزش محتوا نویسی فعالیت دارد.

مزایای سفارش تولید محتوا از سایت رایتینا

 • کیفیت بالای مقالات تحویل داده شده
 • محتوای بهینه شده و کاربر محور

معایب سفارش تولید محتوا سایت رایتینا

 • هزینه و قیمت بسیار بالا
 • مناسب کسب و کارهای کوچک نمی باشد

اگر تجربه همکاری و سفارش محتوا از سایت رایتینا دارید! در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

سایت محتوای نو
سایت محتوای نو

۱۱- سفارش تولید محتوا از سایت محتوای نو

این سایت بیشتر تمرکز خود را روی دوره های آموزش تولید محتوا گذاشته است. این چیزی است که حداقل از ظاهر سایت می توان فهمید. در زمینه تولید محتوا هم بیشتر در زمینه های غیرمتنی بخصوص پادکست و فیلم و اینفوگرافیک ظاهرا فعالیت می کند. ظاهر سایت وقتی با یک پی سی یا لپ تاپ وارد می شوید چنگی به دل نمی زند. به نظر میرسد بیشتر برای موبایل و کاربران موبایل طراحی شده باشد. که باز هم می توانست بهتر از این باشد که نیست. در صورتی که هدف تان تولید محتوای متنی باشد خیلی مناسب نیست. البته به نظر می رسد برای سایر موارد چندان نامناسب نباشد. بدون شک سنجش ارزش واقعی و کیفیت نیاز به سفارش دارد که من تا کنون استفاده ای نه از این سایت نه سایر سایتهای معرفی شده نداشته ام.

مزیت های سفارش تولید محتوا از سایت محتوای نو

 • بیشتر مناسب تولید محتوای صوتی و ویدیویی است

معایب سفارش تولید محتوا از سایت محتوای نو

 • قیمت بالاتر از میانگین هزینه تولید محتوای مالتی مدیا
 • برای تولید محتوای متنی چنگی به دل نمی زند

این سایت بیشتر برای تولید محتواهای صوتی یا ویدیویی پیشنهاد می شود. بازهم تاکید می شود که هیچکدام از سایت ها از لحاظ اعتبار نه تایید می شود و نه رد می شود بلکه فقط معرفی می گردد. اگر سفارشی از این سایت داشته اید در نظرات ذکر کنید تا سایر دوستان آشنایی بیشتری کسب کنند.

سایت کپی فای
سایت کپی فای

۱۲- سفارش تولید محتوا از سایت کپی فای

این سایت خدمات دیجیتال را ارائه می دهد. در زمینه تولید محتوا  نیز ۳ پلن مختلف روی سایت گذاشته است. به عنوان مثال در پلن نقره ای این سایت می توانید ۱۵ مقاله حدود ۱۰۰۰ کلمه را بصورت تحویل یکروز درمیان با هزینه ۹۰۰ هزارتومان سفارش دهید که این به معنی این است که هر کلمه در حدود ۹۰ تا ۱۰۰ تومان برای شما هزینه خواهد داشت. البته نباید از آیتم هایی نظیر محتوای بهینه شده آن برای موتورهای جستجو چشم پوشی کرد. گرچه همچین محتوایی را نیز می توانید در سایت های فریلنسری با هزینه کمتری سفارش دهید. خوب این یک امر طبیعی است زیرا در سایت های فریلنسری به نسبت بقیه سایت ها قیمت و هزینه سفارش تولید محتوا کمتر خواهد بود.

مزیت های سفارش محتوا از سایت کپی فای

 • داشتن ۳ پلن متنوع برای سفارش محتوا

معایب سفارش محتوا از سایت کپی فای

 • هزینه زیاد سفارش تولید محتوا برای مقالات طولانی و مگاپست

اگر تجربه کار با سایت دیجیتال مارکتینگ کپی فای دارید می توانید به ما در بخش نظرات همین پست به اشتراک بگذارید.

سایت پارماتیک
سایت پارماتیک

۱۳- سفارش تولید محتوا از سایت پارماتیک

یک سایت دیجیتال مارکتینگ است که خدمات تولید محتوا را نیز ارائه می دهد. در مقایسه با سایر سایت ها از قیمت متوسط برخوردار است. محتواهای گرافیکی شاید بارزترین نوع محتوایی باشد که به احتمال زیاد می توانید از این سایت سفارش دهید. البته انواع مختلف محتوا را نیز ارائه می دهد و هر ۴ نوع محتوا را جز خدمات خود قرار داده است. در بخش تولید محتوا متنی نیز ۴ پلن تعریف نموده است که البته تعادل خیلی زیادی میان پلن های تعریف شده وجود ندارد.

مثلا اگر بخواهید یک پک محتوای ۱۵ عددی برای یک ماه سفارش دهید به گونه ای که هر محتوا حدود میانگین ۱۲۰۰ کلمه باشد هیچ کدام از پلن ها شما را ساپورت نمی کند و احتمالا اگر زمانی قصدثبت سفارش داشتید مجبورید که پلن نقره ای و پلن برنزی را همزمان سفارش دهید که زیاد جالب نیست! البته احتمالا این جز مواردی است که باید اختصاصی تعریف شود.

نقاط قوت سفارش تولید محتوا از سایت پارماتیک

 • تولید محتوای بهینه شده و گرافیکی و کاربرپسند
 • داشتن ۴ پلن مختلف برای تولید محتوا

نقاط ضعف سفارش تولید محتوا از سایت پارماتیک

 • برای ثبت سفارش حتما لازم است تماس بگیرید

اگر تجربه همکاری و سفارش تولید محتوا از سایت پارماتیک داشته اید در نظرات ذکر کنید.

سایت لولسا
سایت لولسا

۱۴- سایت آگرین(لولسا)

یک سایت در زمینه های کاری مختلف که در کنار سایت فعالیت های خود خدمات تولید محتوا را نیز به کاربران ارائه می دهد. وقتی وارد این سایت می شوید اولین چیزی که شاید برایتان متفاوت باشد فونت سایت است که کمی به نسبت متفاوت عمل کرده است. اما در زمینه سفارش تولید محتوا این سایت به سه روش رایج برای تولید محتوا می تواند به شما کمک کند. تولید محتوای بازنویسی و تولید محتوای ترجمه ای و همچنین تولید محتوای تالیفی که به نظر می رسد برای افرادی که به دنبال محتوای بازنویسی هستند به نسبت سایر سایت ها مناسب تر باشد.

مزایای ثبت سفارش تولید محتوا از سایت لولسا:

 • مناسب برای افرادی که نیاز به محتوای بازنویسی دارند
 • قیمت مناسب در مقایسه با سایت های تخصصی

معایب ثبت سفارش محتوا از سایت لولسا:

 • نا مشخص بودن تایم و زمان انجام تحویل پروژه

اگر تا کنون از سایت لولسا سفارش تولید محتوا داشته اید در نظرات ذکر کنید تا کیفیت مقالات به نسبت قیمت مناسب برای ما هم محک زده شود.

سایت ترجمیک
سایت ترجمیک

۱۵- ترجمیک و سفارش مقاله تخصصی ترجمه شده

محتوای ترجمه از سایر زبان ها به خصوص انگلیسی به زبان فارسی یکی از بهترین نوع از انواع روش های ایجاد محتوای متنی برای وب سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی می باشد. در سایت ترجمیک خدمات متعدد ترجمه برای انواع مختلف به شما ارائه می شود. ترجمه تخصصی کتاب و مقاله و همچنین ترجمه فیلم و کلیپ و فایل های صوتی از جمله خدمات این سایت محسوب می شود. بنابراین اگر نیاز به تولید محتوا از نوع بازنویسی یا تالیفی ندارید و صرفا گزینه محتوای ترجمه شده مد نظرتان باشد سایت ترجمیک می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

نقاط قوت سفارش تولید محتوا از ترجمیک:

 • تولید محتوای متنی از نوع ترجمه به صورت کاملا تخصصی

نقاط ضعف سفارش تولید محتوا از ترجمیک:

 • عدم ارائه مقالات بازنویسی شده از منابع فارسی

درصورتیکه تاکنون از سایت ترجمیک سفارش داشته اید نظرتان را در خصوص این سایت بنویسید.


خدمات تولید محتوا

سفارش تولید محتوای الکترونیکی شامل موارد متعدد است که در ادامه مختصر ذکر میکنیم:

خدمات تولید محتوای الکترونیکی به شرح زیر میباشد :

 • سفارش تولید محتوای الکترونیکی برای آموزش مجازی در سازمانها
 • سفارش تولید محتوای الکترونیکی ویژه آموزش مجازی درشرکتها
 • سفارش تولید محتوای الکترونیکی برای سامانه LMS
 • سفارش تولید محتوای الکترونیکی ویزه شرکت در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی
 • سفارش تولید محتوای الکترونیکی ویژه شبکه های اجتماعی
 • سفارش تولید محتوای الکترونیکی برای فروش در وب سایتهای آموزشی


انواع مختلف سفارش تولید محتوای الکترونیکی بصورت تخصصی :

 • سفارش نوشتن سناریوی اموزشی
 • سفارش تولید پادکست آموزشی
 • سفارش تولید فیلم آموزشی
 • سفارش تولید کتاب الکترونیکی پیشرفته | ساخت وراکتاب
 • سفارش تولید نرم افزارهای آموزشی تعاملی
 • سفارش تولید اپلیکیشن آموزشی
 • خدمات کوچینگ تولید محتوای الکترونیکی

و بسیاری موارد دیگر...

جمعبندی

در این که تولید محتوا یکی از بهترین روش ها برای بازاریابی اینترنتی است هیچ شکی نیست! اما اینکه چگونه می توان یک محتوایی تولید نمود که علاوه بر این که بتواند به رونق کسب و کار کمک کند و در عین حال مناسب و جذاب برای مخاطبان باشد و همزمان با معیارها و اصول محتوای مورد پسند گوگل همخوانی داشته باشد کار چندان آسان و راحتی نیست. بنابراین تولید محتوا قطعا یک تخصص است که بدون آموزش و همچنین بروزرسانی دانش و آگاهی در این زمینه محقق نمی شود. برای سفارش محتوا هم لازم است که تولید کننده محتوا تخصص و دانش کافی را در آن زمینه داشته باشد تا بتواند بهترین محتوا را به شما ارائه کند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که نمیتوان قیمت مشخصی را برای تولید محتوا (مثلا به ازای هر کلمه) در نظر گرفت! زیرا نویسندگان و متخصصان تولید محتوا در یک سطح نیستند و در نتیجه قیمت و هزینه سفارش تولید محتوا نیز بر اساس کیفیت و سرعت تحویل پروژه می تواند کم یا زیاد شود. اما بطور کلی میتوانید از ۲ معیار سرعت تحویل پروژه تولید محتوا و همچنین کیفیت محتوا و مقاله نوشته شده برای انتخاب یک تولیدکننده محتوای خوب جهت برون سپاری پروزه تولید محتوای خود بهره ببرید.

امیدوارم که از خواندن این مطلب خسته نشده باشید و برایتان مفید بوده باشد. اگر نظر و یا دیدگاهی دارید حتما ذکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *