برج بلند CN

به نام خدا

برج سی ان تورنتو یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های این شهر به شمار رفته و با تفریحاتی هیجان انگیز، سه رستوران عالی و مرکز خرید، برای هر فردی یک سرگرمی مناسب فراهم می‌کند.

معروف‌ترین نقطه دیدنی شهر تورنتو چیزی فراتر از یک شگفتی معماری محض است. برج «سی ان» (CN)، یک مقصد غذاخوری و تفریحی برنده جایزه نیز به شمار می‌رود. این سازه ۵۵۳ متری تا قبل از کامل شدن برج خلیفه در سال ۲۰۱۰، بلندترین سازه ایستای بدون کمک در جهان بود. امروزه برج سی ان یکی از مشهورترین جاذبه‌ها برای گردشگران و مردم منطقه است. این سازه مرتفع در ۲۶ ژوئن سال ۲۰۱۶ جشن ۴۰ سالگی خود را برگزار کرد.

برج سی ان کانادا، یک جاذبه پر شگفتی

اگر سوار آسانسور تمام شیشه‌ای شده و به بالای برج بروید، می‌توانید از نماهای شگفت انگیز شهر لذت ببرید. در روزهای آفتابی و صاف می‌توان تا ۱۶۰ کیلومتر دورتر، یعنی طول دریاچه تا آبشارهای نیاگارا و راچستر نیویورک را نیز تماشا کرد. برای صرف غذا می‌توان یکی از سه رستوران برج را برگزید که رستوران گردان ۳۶۰ نیز یکی از آن‌ها خواهد بود. می‌توانید روی زمین شیشه‌ای این قسمت راه بروید، بنشینید، دراز کشیده و یا حتی بپرید! این شیشه‌ها نشکن هستند. یکی از کارهای هیجان انگیز در برج سی ان، آزمودن محدوده اعصابتان با راه رفتن روی لبه با دست آزاد دور قسمت بالایی برج خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *