بازسازی ساختمان ، بازسازی منزل ، دکوراسیون داخلی

نوسازی یک خانه: یک راهنمای کامل

این راهنما مراحل اولیه یافتن و ارزیابی یک ملک را برای نوسازی ، حل مسائل ساختاری و طراحی که در هنگام بازسازی یک ساختمان به صورت دستی انجام می شود ، شما را طی می کند.

نوسازی یک آپارتمان یک پروژه جالب ، بالقوه سودآور است. از کشف ویژگیهای اصلی پنهان شده در زیر گرد و غبار و یا فرصتی برای قرار دادن تمبر خود بر روی چیزی - یا شاید بهترین مسیر برای دستیابی به یک خانه بزرگتر در یک منطقه بهتر از آنچه که در غیر این صورت قادر خواهید بود باشد.


موفقیت در نوسازی یک خانه به آمادگی برای آنچه پیش رو دارد متکی است و تا حدی انتظار برای برخی از شگفتی ها در فروشگاه وجود دارد.

این که آیا شما از مسیر DIY استفاده می کنید و یا برای معاملات برای خانه خود اقدام به استخدام معاملاتی می کنید ، یک برنامه کار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود


معماری داخلی ساختمان می تواند مجموعه ای از مسائلی را ایجاد کند که قبل از ظهور خانه رویایی شما باید برطرف شود - و این موضوعات متمایل به هزینه های پنهان است. آگاهی از این موارد و داشتن یک برنامه گام به گام اقدام باید به معنای آن باشد که این پروژه در برنامه و بودجه باقی مانده است.


برنامه کاری چیست؟

برنامه ای برای کار برای هر کسی که یک خانه را نوسازی کند ضروری است. این اساساً هر کار واحدی را که باید از ابتدا تا پایان یک پروژه انجام شود ، به ترتیب صحیح تشریح می کند. در حالت ایده آل همچنین می خواهید این لیست را شامل شوید که چه کسی انجام می دهد و چه میزان هزینه دارد.


در زیر یک برنامه معمولی از آثار برای نوسازی خانه وجود دارد ، اگرچه ممکن است مورد نظر شما متفاوت باشد. طراح خانه یا سازنده شما می تواند به شما توصیه کند.


ارزیابی وضعیت فعلی

پوسیدگی بیشتر را متوقف کنید

کمک هزینه / امتیازات مالیاتی

رضایت قانونی

پایداری سازه

کار تخریب

برخورد با مرطوب

تخلیه می کند

دسترسی به سایت

کارهای عمده ساختمانی

وزن

خارجی

آثار خارجی

رفع اول

گچ کاری

خشک شدن

کفپوش ثابت

رفع دوم

تزئین

تمیز نهایی

وارد شوید

چرت زدن

نحوه یافتن یک پروژه نوسازی

این نوسازی درجه دو خانه ویکتوریا در درجه 2 به یک خانه خیره کننده منجر شده است ، اما تحقیق در مورد قیمت سقف خانه های دیگر در خیابان مانع از مبالغ زیاد خواهد شد. تصویر: جرمی فیلیپس.


در حالی که یک پروژه نوسازی ممکن است در نگاه اول به عنوان فرصت ایده آل به نظر برسد ، تحقیقات بیشتر ممکن است غیر از این باشد. اگر قصد ندارید از خرید گودال پول خودداری کنید ، دانستن زمان پیاده روی از یک پروژه بسیار مهم است.


در حالی که بدون تردید نگاه سریع به فرصتهای نوسازی برای فروش ، بسیاری از خانه های نیاز به نوسازی را به وجود خواهد آورد. »همه این موارد لزوماً ارزش پول را ارائه نمی دهند.


نوسازی یک خانه یک روش محبوب در تلاش برای به دست آوردن خانه بیشتر برای پول شما است اما با کمال تعجب ، دست و پا زدن دیوانه از کسانی که پس از یک "پروژه" می توانند بدان معنی باشد که می توانید هزینه بیشتری را برای یک ملک از آن چیزی که در واقع ارزش دارد پرداخت کنید.


خبر خوب این است که حتی قبل از خرید یک پروژه نوسازی ، می توانید از وضعیت یک خانه ایده خوبی بگیرید.


هنگام مشاهده اولین ملک ، به دنبال پتانسیل های آن از نظر کارهایی باشید که می تواند با طراحی آن و پتانسیل مالی که در نهایت می تواند ارائه دهد ، باشد. به عنوان مثال فضای فضای کافی برای گسترش وجود دارد؟ آیا همسایگان در به دست آوردن مجوز برنامه ریزی برای انجام کارهای مشابه با آنچه مورد نظر شما بوده اند موفق بوده اند؟


موقعیت مکانی را در نظر بگیرید و سریعاً ارزیابی کنید و پایداری ساختاری فعلی ساختمان را کاملاً فراموش نکنید. شما باید در مورد قیمت سقف خانه های مشابه در منطقه نیز فکر کنید (قیمتی که خریداران مایل به پرداخت آن برای خانه نیستند).


اگر به خانه علاقه دارید ، با یک نقشه بردار منشور تماس بگیرید. آنها قادر خواهند بود گزارش ساختمان را تهیه كنند كه باید نكات مربوط به نگرانی را برجسته كرده و در مورد هرگونه تعمیر اساسی كه مورد نیاز است و هزینه های آنها نیز به شما ایده می دهد.


در صورت وجود مشکوک یا کشف ، یک نقشه بردار منشور تحقیقات بیشتری را توصیه می کند:


هجوم

فرونشست یا بهشت

مرطوب

مشکلات زهکشی

یک گزارش ساختمان برای مشخص کردن روشهای ساختمانی که در خانه استفاده شده است طراحی می شود (گاهی اوقات این موارد متفاوت است اگر خانه در طول سالها تمدید شده باشد.) این اطلاعات را می توان در نوسازی خانه مورد استفاده قرار داد تا بررسی کند که هرگونه مواد و فنون جدیدی وجود دارد. مورد استفاده مناسب هستند - این به شما امکان می دهد تا بطور مؤثر برنامه ریزی کنید.

انجام یک نظرسنجی و فراخوانی در خدمات یک مهندس سازه باید در مورد نوع کارهایی که احتمالاً هنگام نوسازی یک خانه با آنها روبرو هستید ، ایده روشنی داشته باشید. تصویر: مالکوم منزیز


یکی دیگر از موارد اساسی در مورد بازسازی قبل از خانه ، یک نظرسنجی اندازه گیری است. این به شما ترسیم می کند مقیاس دقیق از چیدمان ساختمان موجود. اگر قصد دارید به عنوان بخشی از نوسازی خانه خود اقدام به تهیه برنامه ریزی کنید ، احتمالاً این امر لازم خواهد بود.


می توانید یک نقشه بردار را از طریق انستیتوی رویال Chartered Surveyors پیدا کنید.


به یاد داشته باشید ، بیشتر مشکلات ساختاری راه حل هایی دارند. بدیهی است که آنها ممکن است بر بودجه شما تأثیر بگذارند ، بنابراین هر چه زودتر در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید بهتر است. همچنین باید در نظر داشته باشید که برخی مشکلات ساختاری خاص ، مانند فرونشست ، می تواند بر گزینه های بیمه شما و همچنین ارزش فروش مجدد آن تأثیر بگذارد.


همیشه یک ملک را حداقل دو بار مشاهده کنید - در صورت امکان از یک فیلم استفاده کنید تا پس از رسیدن به خانه ، آن را تجزیه و تحلیل کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *