ایده های خاص برای هدیه روز مادر

انتخاب هدیه کار دشواری است، مخصوصاً این که عزیزی که می خواهیم هدیه را تقدیمش کنیم سخت پسند باشد. انتخاب هدیه برای مادران کار سختی است، زیرا که آنان سخت پسند نه سلیقه خاصی دارند پس برای این که هدیه ای که انتخاب می کنیم به دل آنها بنشیند و دوست داشته باشد و از آن استفاده هم بکنند و مطلب بعدی این است که از نظر قیمتی و هزینه ای هم مناسب باشد باید از یک سری موارد اطلاع داشته باشیم . در ادامه تعدادی از این هدیه ها که هم مناسب مادرانمان است هم از لحاظ هزینه مناسب و مقرون به صرفه است را توضیح میدهیم:


ماگ روز مادر

با تقدیم این هدیه هم روز مادر را تبریک گفته اید و هم با یک حرکت هوشمندانه کاری می کنید که مادرتان هر روز و هر لحظه به یاد شما باشد آن هم در زمان هایی که از هدیه خاص روز مادر که شما آن را تهیه کردید استفاده می کند.

تابلوی روز مادر

اگر خط خوبی دارید و می توانید شعری برای مادر عزیزتان بنویسید دست به کار شوید و یک شعر زیبا بنویسید و آن را قاب بگیرید و تقدیم مادر مهربانتان کنید و از این که کادرتان هدیه ای که شما به او تقدیم کردید را روی دیوار خانه نصب می کند لذت ببرید.

سنگ نمک

شاید در نگاه اول بگویید که یک تکه سنگ را که هدیه نمیدهند آن هم برای مادر. سنگ نماد مقاومت است عشقی استوار و پایدار مثل عشق مادر به ما و ما به مادرانمان . نمک خاصیت های بسیار زیادی دارد و سرشار از انرژی است که با قرار دادن این سنگ های نمک تزئینی هم زیبایی را همراه دارد هم از انرژی آن استفاده می کنیم . شک نکنید که مادرتان از دریافت این هدیه خوشحال می شود.

روسری

برای انتخاب این هدیه لازم است که سلیقه مادرتان را به خوبی بشناسید و روسری را انتخاب کنید که رنگ آن به رنگ پوست مادر عزیزتان بیاید و بتواند از آن استفاده کند، جنس روسری هم مهم است باید جنس پارچه ای را انتخاب کنید که برای استفاده از آن اذیت نشود مثلا بعضی ها روسری جنس ساتن را نمی توانند سر کنند باید از سلیقه او اطلاع کامل داشته باشید.

باغچه سبزی سیار یا گلدان

برای این که به خوشمزه بودن بیشتر دست پخت مادرتان کمک کنید برایش گلدان های سبزی تهیه کنید، یا این که خودتان آن را درست کنید با کاشت سبزی هایی که در غذا استفاده می شود و از آنها مراقبت کنید. زمانی که به مرحله استفاده رسید تقدیم مادر عزیزتان کنید . یا می توانید گلدان های زینتی به مادر گرامیتان تقدیم کنید .

گل

به علت طراوت و شادابی و لطافتی که دارد در همه مناسبت ها جای دارد و همه افراد با هر جنسیت و جایگاهی که باشند از دریافت گل خوشنود می شوند و حتی شخصی که گل هدیه می دهد هم از این هدیه ای که انتخاب می کند خوشحال و خوشنود می شود. مادران از دریافت این هدیه چه به صورت تک شاخه و چه به صورت دسته گل خوشحال می شوند و انتخاب مناسب و زیبایی را انجام داده اید .

کتاب

انتخاب کتاب می تواند یه انتخاب زیرکانه و هوشمندانه باشد البته کتاب در هر وقت و هر مناسبتی می تواند بهترین هدیه به طرف مقابل باشد. بنا به شناختی که از عزیزی که می خواهید به او هدیه دهید و سلیقه مطالعاتی او کتابی انتخاب کنید یا اگر درباره سلیقه او اطلاعی ندارید کتاب های پرفروش و کتابهایی که طرفدار زیادی داند و جایزه های بین المللی دریافت کرده اند می تواند در انتخاب شما باشند.

اس ام اس تبریک روز مادر

اس ام اس تبریک روز مادر می تواند به هدیه خاص روز مادر تبدیل شود اگر برای آن فکر کنید و بهترین راه را انتخاب کنید هم از نظر هزینه مقرون به صرفه است هم در ذهن مادرعزیزتان ماندگار می شود و از این که به فکرش بودید خوشحال می شود. با انتخاب پیام های زیبای یادمه می توانید این روز را از طریق یادمه به مادرتان تبریک بگویید و پیامک های تبریک به تنهایی می تواند هدیه مناسب خانم ها باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *