استراتژی معاملات فارکس, بازار بورس,سهام,بازار سرمایه

احتمال موفقیت خودتون رو با استراتژی های معاملات فارکس افزایش بدید!

استراتژی معاملاتی چیست؟
تصمیم گیری در معاملات فارکس به صورت لحظه ای و بر پایه احساسات اصلا ایده خوبی نیست. موفق ترین افراد و معامله گران فارکس کسانی هستند که یک استراتژی را بارها و بارها در بازار تکرار میکنند و کسب سود هم به دنبال آن براشون بوجود میاد. این معامله گران زمان زیادی را برای یادگیری درباره بازار, مدیریت احساسات زودگذر, مدیریت ریسک و حجم معاملاتی و... انجام میدهند. یادگیری استفاده صحیح از یک استراتژی معاملاتی این امکان را در اختیار شما میگذارد که کم کم با الگوها و شرایط بازار اشنا شده و بر پایه آنها معاملات خودتون رو با ریسک پایین تری انجام بدید.

آشکارسازی درباره استراتژی های معاملاتی

انجام معاملات موفق نیازمند داشتن سطح بخصوصی از اطلاعات و دانش است.بمنظور افزایش شانس خود و کاهش ریسک معامله باید درباره بازارهای مالی و استراتزی های پشت سر آن ها اطلاعات جمع آوری بدست بیاورید.

سبک های معاملاتی فارکس

معاملات روزانه
افراد تازه کار این نوع معامله را بیشتر می پسندند. به طور ساده معاملات روزانه به معاملاتی گفته میشود که طی 24 ساعت باز و قبل از تمام شدن همان روز بسته شوند.این نوع معامله ریسک حرکات شارپ شبانه را نداشته و میتواند برای افرادی که تازه وارد بازارهای مالی شده اند مفید باشد.


معاملات اسکالپ

معاملات اسکالپ در واقع به معاملاتی گفته می شود که طی چند دقیقه باز و بسته می شوند و معامله گر امیدوار است که در این چند دقیقه بتواند چند پیپ سود کند.


معامله پوزیشن
این نوع استراتژی, استراتژی افراد با تجربه است و صبر و انضباط بسیاری را میطلبد. اگر تازه به دنیای فارکس شده اید مراقب این نوع استراتژی باشید. در این استراتژی روی روندهای بلند مدت سرمایه گذاری می شود و ناسب کسانی که با حجم پایین معامله میکنند نیست.

معامله نوسانی

در این مدل معاملاتی معامله گر به دنبال سودآوری از الگوهای قیمتی در بازه کوتاه مدت است. معامله گر در این روش هر 30 دقیقه یکبار میله های نمودار را چک میکند.


امیدوارم که مفید واقع شده باشه براتون :)
اگر علاقه مند به فعالیت در این بازار هستید و نمیدونید که از کجا شروع کنید بهتون پیشنهاد میکنم که عضو کانال ما بشید.
لینک کانال : IranForexTraders


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *