ادعایی مسخره!!!

به نام خدا و براي خدا

سي‌ان‌ان به نقل از سلمان الانصاري که يک نويسنده گمنامي است در 14 آذر 94 طي يک برنامه راديويي مي گويد: «همانطور که تتعربستان توانست طي 15 دقيقه بر آسمان يمن مسلط شود، فکر نمي‌کنم کنترل بر آسمان ايران بيش از چهار تا شش ساعت طول بکشد. ميخواهم بگويم که تهران نبايد لحظه‌اي، صبر عربستان سعودي را بيازمايد.»

اين سخن سلمان الانصاري آنقدر مسخره و بي پايه و بنياد است، که کالين پاول وزير دفاع اسبق آمريکا، به عنوان مهمان و کارشناس تلفني برنامه، پس از خنده اي تمسخر آميز به جوانان مغرور و خام سعودي مي گويد: «نه نه ، من چنين فکر نمي کنم . صحبتهاي شما بيشتر جنبه جوک و خنده دارد اگر ايران مستقيم با شما وارد جنگ شود شما حتي فرصت پيدا نمي کنيد که تلفن را برداريد تا از ما تقاضاي کمک کنيد. بهتر است کمي واقع بين باشيد و ايران را با يمن و هيچ کشور ديگر مقايسه نکنيد. حتي ما هم تا کنون چنين ادعايي نکرده ايم.»

پس از درج اين نظرات، سئوال اساسي از رئيس جمهور و وزارت خارجه انفعال کشورمان اين است که در سياست خارجي دولت ليبرال اعتدال چه اتفاقي افتاده که انسانهاي بي مقدار و ترسوي سعودي که جرأت مقابله با ملت يمن را ندارند، بي شرمانه ادعاي تسخير آسمان ايران را ظرف 4 ساعت مي نمايند؟!

در حالي که حکومت سعودي با هماهنگي مزدوران تعدادي از کشورهاي عربي قريب 9 ماه در گرداب يمن گير افتاده و بخشي از سه استان عربستان در تصرف جوانان برومند يمني قرار گرفته و بزدلان سعودي تاب مقاومت در برابر مردان پولادين يمني را ندارند، اما عجيب است که بزدلان سعودي جرأت بي ادبي به ملت سرفراز و قهرمان ايران را پيدا کرده اند؟! پاسخ اين سئوال را بايد در لابلاي گفتار و اعمال ذليلانه مسئولين دولتي و پدرخوانده دولت جستجو کرد، آنجا که جناب رفسنجاني در خصوص پادشاه وقت عربستان مي گويد:«سرمايه اي براي جهان اسلام و ملت عربستان» است! و يا وقتي دو نوجوان ايراني در فرودگاه جده، توسط پليس عربستان مورد تجاوز قرار مي گيرند، دولت اعتدال از ترس و وحشت تلاش مي کند که آن را بي اهميت نشان دهد و يا از افشاء آن جلوگيري کند و يا وقتي مسئولين دولتي در مقابل کشتار بي گناهان در حادثه غمبار منا هيچ واکنش تهديد آميزي از خود نشان نداده و وزير خارجه کشورمان قريب 15 روز در نيويورک به دست دادن با شيطان و التماس و زانو زدن در مقابل پادشاه کويت مي پردازد و عربستان هم با پروئي تمام حاضر به دادن ويزا به نماينده دولت اعتدال يعني علي جنتي هم نمي شود! و اينجا است که همه اين اقدامات ذليلانه دولت اعتدال موجب شد، که حکومت عربستان و جوانان خام آنها اين روزها حرفهاي بزرگتر از دهان و کشورشان عليه ملت قهرمان ايران به زبان آورند!

اُف بر اين دولت بي کفايت اعتدال باد که موجب تضعيف انقلاب اسلامي در جهان گرديد.

والسلام    

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *