آلودگی هوای تهران هم اکنون و تعطیلی مدارس

افت دمای شدیدی در راه است.

جمعه ناجوانمردانه سرد است!

معضل گازسوزی بی‌رویه در ایران

سرما از روز جمعه میهمان بیش از 20 استان می‌شود، آیا دستگاه‌های اجرایی و مردم آمادگی مواجهه با افت دمای حدود 10 درجه‌ای را دارند؟

مساله این است که مصرف گاز به شدت افزایش می‌یابد.مصرفی که همین حالا هم در اوج بد مصرفی است و 3 برابر گازسوزی ترکیه و 10 برابر مصرف گاز در کشور آلمان برآورد می‌شود.

واقعیت این است که کشور الگوی مصرف گاز نداشته و همین باعث شده است که بازیگر اصلی در بازار جهانی گاز نباشد.

بارش برف و باران در بیشتر مناطق نیمه غربی کشور

در سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان رضوی و جنوب کرمان بارش پراکنده پیش بینی می شود.

هواشناسی در جنوب، جنوب غرب و هرمزگان رگبار و رعدوبرق پیش بینی کرد.

فردا بارش ها در شرق و جنوب کشور شدت بیشتری خواهد داشت.

امروز خلیج فارس و شرق تنگه هرمز مواج است.

آسمان تهران ابری همراه با بارش برف و باران پیش بینی می شود

همانطور که میدانید هوای سردی وارد کشور شده است این هوا موجب میشود تا مدارس به علتی آلودگی یا سرما تعطیل شوند از همین رو والدین و دانش آموزان به دنبال کانال اخبار تعطیلی مدارس میگردند تا اطلاعات دقیق را دریافت کنند.

این تعطیلی ها میتواند در ساعات مختلف روز اعلام شود و همه نیاز به کانالی دارید تا لحظه ای از اخبار تعطیلی مطلع شوید.

آلودگی در تهران

با کاهش سرعت باد همراه با بارش پراکنده تا نخستین ساعات روز پنجشنبه (۳ بهمن ماه) بر غلظت آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته افزوده خواهد شد و در بیشتر مناطق با افزایش غلظت ذرات معلق، شاهد کاهش کیفیت هوا خواهیم بود. تداوم بارش‌های پراکنده در طی روز و گاهی وزش باد، احتمال پراکندگی آلاینده‌ها را به دنبال خواهد داشت و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت مطلوب قرار خواهد گرفت.

تعطیلی ادارات استان تهران به دلیل آلودگی هوا منوط به گزارش وزارت بهداشت است گفت: اینکه گفته می‌شود و تعطیلی ادارات استان تهران منوط به گزارش وزارت بهداشت است درست نیست بلکه تشخیص شرایط اضطرار منوط به گزارش وزارت بهداشت است .

اینکه گفته می‌شود و تعطیلی ادارات استان تهران منوط به گزارش وزارت بهداشت است درست نیست بلکه تشخیص شرایط اضطرار منوط به گزارش وزارت بهداشت است .

امسال برای نخستین بار در طول هفته گذشته آلودگی هوای تهران رکورد زد و در چهار ایستگاه تهران شاخص هوای بالای ۲۰۰ ثبت شددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *